Skocz do zawartości

Komputery dla firmy

laptopy komputery komputery firmowe laptopy firmowe komputer do pracy laptop do pracy thinkpad lenovo

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kavix

Kavix

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 maj 2017, 11:44

Witam serdecznie, poszukuję sprawdzonego i solidnego modelu komputera. W całej firmie (pośrednictwo nieruchomości) wymieniany będzie sprzęt komputerowy. Jako, że większość naszych pracowników korzysta z komputerów terenowo, zależy mi na komputerze przenośnym, na dodatek cechującym się wysoką wytrzymałością. Lenovo Thinkpad to nazwa, która najczęściej pojawia się w podobnych tematach, z tym, że modeli Thinkpadów też troszeczkę jest. Chciałbym coś powyżej 15" dla wygody użytkowania, jeżeli chodzi o specyfikację zaś to laptop powinien przede wszystkim mieć wydajną baterię i być w stanie udźwignąć sporą liczbę dokumentów w PDF przełączanych między sobą. Często będą to dokumenty bogate w zdjęcia i projekty 3d. Proszę o Wasze propozycje i ewentualne zerknięcie na ten model: https://e-b4b.pl/Len...-3Y-NBD-p14036. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

#2 RedRoger

RedRoger

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 maj 2017, 13:50

20H90002PB - proszę tutaj w normalnym sklepie

Dell Latitude 5480 i5-7440H/16GB/256/10Pro GT 930MX FHD - w tej kwocie to brałbym latitude z 4 rdzeniową i5-tką i 3 letnią gwarancja NBD

#3 Kavix

Kavix

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 maj 2017, 14:03

Bardzo dziękuję. Czy Dell którego wymieniłeś również będzie wytrzymały fizycznie? Rozważam także Macbooki Pro, ale wszyscy są przyzwyczajeni do Windowsa.

#4 amso

amso

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 31 maj 2017, 09:57

A może coś poleasingowego? Taki laptop http://amso.pl/produ...ws-10-Home.html Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest to sprzęt najwyższej klasy dodatkowo o bardzo mocnych podzespołach, które spokojnie dadzą radę z pracą z projektami graficznymi.

#5 Polakpatr

Polakpatr

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Miasto: Warszawa

Napisano 12 czerwiec 2017, 11:32

A jaki budżet chcesz na to przeznaczyć, ew. ile sztuk sprzętu? Domyślam się, że jakbyś kupował powyżej 20 szt. to dałoby się coś wytargować.

Also tagged with one or more of these keywords: laptopy, komputery, komputery firmowe, laptopy firmowe, komputer do pracy, laptop do pracy, thinkpad, lenovo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych