Skocz do zawartości

program graficzny z przeglądarki

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 michaiłow

michaiłow

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 grudzień 2016, 23:46

cześć, istnieje coś takiego jak program do obróbki grafiki ale taki, zeby nie trzeba było go instalować na komputerze? nie bardzo jestem w tym temacie a z racji, że korzystam z trzech różnych sprzętów coś takiego by mi się przydało.

#2 Sandrea

Sandrea

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2016, 02:08

Oczywiście. Ale sprecyzuj do czego ten program będzie Ci potrzebny bo co innego jest dobre w zwykłych grafikach a co innego w animacjach itd.

#3 michaiłow

michaiłow

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 grudzień 2016, 20:04

statyczne banery mam na myśli, na sklep, stronę główną. np z napisem promocja 50% czy coś takiego.

#4 Sandrea

Sandrea

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 grudzień 2016, 03:48

To ja na Twoim miejscu bliżej przyjrzałabym się www.grafido.pl które zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Dla mnie aktualnie to jeszcze nie w zasięgu ale próbowałam i jestem zdecydowaną zwolenniczką. Jeszcze miesiąc dwa i startuję ze sklepem, a wtedy z ich oprogramowaniem będę miała zniżkę i będę płacić 10 zł za abonament, co uważam za fenomenalną promkę :D

#5 SzymonSzeroki

SzymonSzeroki

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 3 styczeń 2017, 23:38

ja obsługuję grafido w miejscu pracy bardzo wygodny bo można z różnych komputerów własnie bez żadnych problemów mieć dostęp. dużo dostępnych grafik do tego już w cenie. ponadto intuicyjna obsługa. też już z dobre pół roku więc jako takie pojęcie mam.

#6 kala

kala

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2017, 21:39

Super to wszystko się prezentuje :) Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych