Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
michaiłow

program graficzny z przeglądarki

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, istnieje coś takiego jak program do obróbki grafiki ale taki, zeby nie trzeba było go instalować na komputerze? nie bardzo jestem w tym temacie a z racji, że korzystam z trzech różnych sprzętów coś takiego by mi się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Ale sprecyzuj do czego ten program będzie Ci potrzebny bo co innego jest dobre w zwykłych grafikach a co innego w animacjach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statyczne banery mam na myśli, na sklep, stronę główną. np z napisem promocja 50% czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja na Twoim miejscu bliżej przyjrzałabym się www.grafido.pl które zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Dla mnie aktualnie to jeszcze nie w zasięgu ale próbowałam i jestem zdecydowaną zwolenniczką. Jeszcze miesiąc dwa i startuję ze sklepem, a wtedy z ich oprogramowaniem będę miała zniżkę i będę płacić 10 zł za abonament, co uważam za fenomenalną promkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obsługuję grafido w miejscu pracy bardzo wygodny bo można z różnych komputerów własnie bez żadnych problemów mieć dostęp. dużo dostępnych grafik do tego już w cenie. ponadto intuicyjna obsługa. też już z dobre pół roku więc jako takie pojęcie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wszystko się prezentuje :) Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...