Skocz do zawartości

Kurs CSS - gdzie warto online z egzaminem?

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 trudlewski

trudlewski

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
  • Miasto: Gorzów

Napisano 21 kwiecień 2016, 11:47

Przydałby mi się kurs CSS. Gdzie najkorzystniej online kupić kurs, który będzie kończył się egzaminem po którym otrzyma się świadectwo ukończenia kursu? Wydaje mi się, że te darmowe kursy CSS chyba są okrojone. Poza tym "papier" zawsze się przyda.

#2 harry66

harry66

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów
  • Miasto: Kraków

Napisano 6 maj 2016, 00:03

papier niekoniecznie się przyda, każdy będzie chciał zobaczyć co umiesz, czyli tutaj raczej dobre portfolio się przyda.
kursów jest cała masa wystarczy np. poszukać w google czy wideo kursy na youtube.

#3 Starek

Starek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 9 czerwiec 2016, 07:29

Papier nie jest ważny.. .Studia warto jest mieć , szczególnie na początku drogi zawodowej kiedy pracodawca widząć,że nie masz doświadczenie bierze je pod uwagę. Niemniej liczą się najbardziej Twoje umiejętności, portfolio. Darmowe kursy scs faktycznie za wiele Cię nie nauczą. Jeśli zależy CI na szerszej wiedzy to dobry kurs dla CSS3 dla zaawansowanych ma Strefa kursów:
http://strefakursow....awansowany.html

Polecam jeśli masz już jakieś podstawy.

#4 Przemo182

Przemo182

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Miasto: Poznań

Napisano 27 czerwiec 2016, 13:25

Myślę że z darmowych kursów da się nauczyć bardzo dobrze kodować w CSS. Tylko trzeba poświęcić dużo czasu. Na temat przydatności studiów i papierków nie będę się wypowiadać. Każdy ma inne zdanie. Ale co do kursów to ja polecam kursy od EduWeb.

#5 kontek

kontek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2017, 10:29

EduWeb - ukończenie kursów gwarantuje oprócz wiedzy i umiejętności honorowanie świadectwa przez wszystkich pracodawców?  Papier ukończenia kursu EduWeb jest coś wart?

#6 gnielka69

gnielka69

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 5 maj 2017, 10:12

Uważacie jak kontek, że ukończenie kursów EduWeb jest nic nie warte? To chociaż napiszcie czy te kursy mogą być wstępem do zaawansowanego poziomu znajmości poszczególnych języków przydatnych przy pracach webmasterskich.

#7 karolinka777

karolinka777

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Miasto: Kraków

Napisano 2 wrzesień 2017, 11:06

CodeCademy jest darmowe i może być wstępem do poznania języka styli

#8 renee35

renee35

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 7 wrzesień 2017, 20:36

Polecam CodeAcademy - dużo można się nauczyć

#9 kryska90

kryska90

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 wrzesień 2017, 10:58

Próbowaliście nauczyć się pisania lyoutów z książek do CSS? Słyszałam o kilku dobrych pozycjach książkowych ale nie wiem czy warto kupować. Nie chcę wydac na książkę gdzie będzie tylko i wyłacznie sucha teoria i ni z przykładów. Które Waszym zdaniem książki do nauki CSS warto kupić?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych