Skocz do zawartości

Zegarek do garnituru za 2500 zł

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilkos

Kamilkos

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 21 marzec 2016, 14:00

Witam.
Jestem nowy na forum, ponieważ przymierzam się poważnie do zakupu pierwszego zegarka. Proszę o pomoc w wyborze. Szukam zegarka do garnituru najlepiej do kwoty 2000zł, ale jak będzie warto, mogę dołożyć do 500zł. Interesują mnie zegarki z białą tarczą i na czarnym pasku, będę go używał codziennie. Będę wdzięczny za konkretne propozycję.

#2 litek

litek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 21 marzec 2016, 14:49

W tej cenie stawialbym na coś od Atlantica. Na stronie jest katalog ich zegarków:
http://zegarki-atlantic.pl/

Jest to szwajcarska firma z tradycją. Zegarki robią porządne, z dobrym mechanizmem i z szafirowymi szkiełkami tak wiec powinieneś być zadowolony.Wybierz klasyczny model na czarnym pasku i z czarną tarczą. Taki pasuje praktycznie do wszystkiego. Nie tylko do garnituru ale i na co dzień.Bransoletę odradzam. Nie pasuje z eleganckimi ubraniami i jest mniej wygodna niż skórzany pasek.

#3 emanuela

emanuela

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2016, 22:06

Tego szukalam:)

#4 krokodyl

krokodyl

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • Miasto: Gdańsk

Napisano 23 maj 2016, 12:23

O człowieku, chciałbym kiedyś móc tyle wydać na zegarek. Ale ładne te zegarki, nie powiem ;)

#5 Taurynka

Taurynka

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 marzec 2017, 11:31

Świetne te zegraki. A akurat szukam jakiegoś na prezent dla męża. Może jeszcze jakieś inne macie?

#6 Janusz

Janusz

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2017, 10:07

Wyświetl postUżytkownik krokodyl dnia 23 maj 2016, 12:23 napisał

O człowieku, chciałbym kiedyś móc tyle wydać na zegarek. Ale ładne te zegarki, nie powiem Dołączona grafika
To samo chciałem powiedzieć. Można powiedzieć, że zazdrość przeze mnie przemawia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych