Skocz do zawartości

Czy ubezpieczacie się na wakacjach zagranicznych

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bony00

bony00

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisano 13 listopad 2015, 09:33

Cześc. Pierwszy raz lecę na wczasy w grudniu. Na Wyspy Kanaryjskie i zastanawiam się czy wykupić sobie prywatnie ubezpieczenie czy lecieć tylko z ekuzem? Jak myślicie?

#2 Starek

Starek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 13 listopad 2015, 12:46

Dziwi mnie,ze jeszcze się nad tym zastanawiasz. Takie ubezpieczenie to bardzo niewielki koszt a przynajmnieji będziesz pewien,że jeśli coś Ci się stanie to nie odpowiesz za to finansowo. Ekuz to jedynie podstawowe zabezpieczenie. Nie obejmuje wielu czynników jak na przykład transportu do Polski czy też wielu sportów. Jak wspinaczka po górach ,snurkowanie, nurkowanie. Ubezpieczenie nie jest dużym kosztem. Wszystko możesz sobie wyliczyć w internecie. Na przykład na stronie:
https://superpolisa.pl/ - jest tam wygodna porównywarka ubezpieczeń tak więc polecam sobie skorzystać.

#3 Kodra

Kodra

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 kwiecień 2017, 12:56

To dość złożone zagadnienie. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne – to pytanie zadaje sobie wiele osób. Moim zdaniem tak, ponieważ zdarza się, że koszty leczenia mogą wykraczać poza świadczenia z EKUZ. Wtedy lepiej przedstawić stosowną polisę niż wyciągać ze swojego portfela kolejne banknoty w obcej walucie. Wiele osób dotkliwie zapłaciło za brak ubezpieczenia na wczasach. Powinniśmy wyciągać wnioski z popełnionych przez nich błędów, a nie powielać je.

#4 grzegorz435

grzegorz435

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 kwiecień 2017, 07:14

szkoda kasy na to

#5 pOgodYnka

pOgodYnka

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2017, 21:58

Oczywiście że tak! Ubezpieczam się zawsze, nawet jak jadę do Szwajcarii Dołączona grafika To bardzo ważne, bo jak wiadomo różne rzeczy mogą się stać. Polisę zawsze kupuję na https://www.polisaturystyczna.pl/ . Możesz tu porównać oferty i kupić tą która najbardziej Ci odpowiada. Polisa turystyczna to podstawa podróży!

Użytkownik pOgodYnka edytował ten post 20 maj 2017, 00:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych