Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Abels19

Wzmocnienie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się właśnie jak wzmocnić włosy. Tam gdzie podlinkowałam jest całkiem ciekawa odżywka. Czy ktoś z Was miał już może z nią styczność? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie może będę w stanie Ci pomóc ponieważ również miałam podobny problem. Ale na początek nie radziłabym Ci kupowanie tak drogich specyfików. Pomogą tylko na chwilę jak będziesz ich używała a potem wszystko wróci do normalności czyli do wypadania. Ja swoją kurację na wzmocnienie włosów zaczęłam od tego że płukałam włosy pokrzywą którą zagotowywałam jak również piłam w postaci herbaty. Plus do tego stosowałam kosmetyki z firmy Seboradin na wypadanie włosów i ampułki do włosów "Seboradin Ampułki Forte" i to mi właśnie pomogło bez żadnych lekarstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, mi też wypadają włosy a mam 23 ltat ... Chcę zakupić preparat Aplecin który reklamują w TV - moze ktoś używał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Własnie, korzystał ktoś z tego preparatu, również chcę go przetestować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej kup sobie tableti z drożdżami i skrzypem. Świetnie pomagają też odżywki z matrixa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam na początek poszukać tabletek ze skrzypem. W moim odczuciu efekty daje niewielkie (przynajmniej moje odczucie było takie), ale jednak nie zaszkodzi a pomóc może - cenowo też nie jest to drogi interes. Do pielęgnacji włosów ogólnie polecam olejki - kokosowy, argonowy i tym podobne. Jest też wiele odżywek czy szamponów z dodatkiem po prostu tych olejków, ale ich skuteczność jest raczej słabsza. Polecam zajrzeć tutaj http://pieknojestwtobie.com/jak-pielegnowac-zniszczone-wlosy/ w kwestii ogólnej pielęgnacji włosów, żeby je wzmocnić.

A tak poza domowymi sposobami, to może zabiegi fryzjerskie na włosy? Keratyna i ogólnie laminowanie świetnie odbudowuje włosy zniszczone, a przy tym ogranicza też ich wypadanie oraz rozdwajanie się końcówek. Włosy również przestają być suche i zyskują połysk. Główny mankament tych zabiegów, to cena, która różni się często dość znacząco w zależności od salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jednym z najlepszych sposobów na zdrowe włosy jest stosowanie olejku makadamia. Od jakiegoś czasu ten preparat stał się popularny dlatego że posiada właściwości odżywiające i wzmacniające włosy. Jeśli ktoś używał, niech opisze jakie były efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam, osobiście nie stosowałam tej odżywki ale znajoma ja zakupiła i przez jakiś okres używała ale dała sobie z nią spokój ponieważ strasznie źle wpływała na jej włosy jak również na skórę głowy ponieważ po użyciu tej odzywki strasznie ja piekła skóra na głowie. Wydała tylko niepotrzebnie pieniądze. Teraz z kolei stosuje naturalne sposoby wzmocnienia włosów i jest bardzo zadowolona. Z tego co mi wiadomo jest teraz na etapie robienia różnego rodzaju płukanek ze nasion skrzypu, kozieradka jak również pokrzywy. Polecam bo sama używam tych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się właśnie jak wzmocnić włosy. Tam gdzie podlinkowałam jest całkiem ciekawa odżywka. Czy ktoś z Was miał już może z nią styczność? Z góry dzięki za wszelkie rady w tej kwestii.

 

Nie miałam styczności. Ja próbuję wszystkiego co wpadnie mi w ręce i wtedy dopiero wybieram najlepszy produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Używam szamponow do tego przeznaczonych. Nie korzystam z żadnych domowych sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...