Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MichalSychta

Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie wyżej. Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu gdzie znajdę w miarę tanie i przede wszystkim sprawdzone już tusze oraz zamienniki do drukarek. Mam dwie drukarki HP więc głównie interesowałyby mnie tusze i zamienniki do nich. Tylko proszę o nie polecanie allegro. Mam złe doświadczenia z sprzedawcami z tego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że sprzedawane tusze zamienne np: na Allegro mają mega niskie ceny abyście nie wysyłali paczek do reklamacji !! a 80% z nich nie działa :D Ostatnio kupiłem 10 sztuk tuszy Expression z neta i żaden nie ruszył mówię o HP 338. Myślałem ,ze to wina drukarki i oddałem ją do serwisu drukarek w Częstochowie http://www.optima-md.com i goście powiedzieli mi takie coś.

 

Większość obecnie sprzedawanych tuszy na rynku to regenerowane oryginały które powinny być zutylizowane a nie powtórnie nabijane. Stąd tyle reklamacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie w necie poluję na różne okazje, nie mam swojego wybranego dostawcy ani ulubionego sklepu. Po prostu łapię okazje, bo jak dla mnie to spory wydatek i każdy grosz chcę zaoszczędzić, a wiadomo, jak szybko te zasoby się kończą... chodzi mi o tusze oczywiście, choc o kasę też... Jeszcze nie miałaem żadnej wtopy, wszystko przychodziło cacy i zgodnie z planem:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w printexie. Mają bezpłatna dostawę na terenie Warszawy. Zamienniki takie jak oryginalne, więc z darmową przesyłką wychodzi nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przedpotopowe urządzenie z lat 90, prawdziwa krowę. Kupuję tylko na allegro, bo w sklepach już nawet nie znajdę takiego tuszu :D jeszcze nigdy nie przysłali mi trefnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój kontakt z zamiennikiem był taki, że na długo straciłem do nich zaufanie. Był właśnie podłej jakości. Teraz na szczęście nie mam już tych problemów. I też uważam, że nie ma różnicy w wydrukach. Wiele osób jednak głośno protestuje przed zamiennikami. Moje złe doświadczenia wynikały z tego, że po prostu tusz bardzo szybko się skończył, mimo, że kupiłem wersję (jak zapewniał sprzedawca). "powiększoną". Teraz już nie mam na szczęście tego problemu. Moja drukarka jeszcze nie zgłaszała żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo kupuję na allegro. nigdy nie miałem problemów z działaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupuję tylko na allegro z reguły odrazu dwa za jedną przesyłką, dość dużo drukuję więc zawsze się przyda zapasowy. Nie cierpię sytuacji kiedy mi zabraknie i nie mam przy sobie innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zalezy jak trafisz, ja czasem zamawiam z alledrogo i jest ok, a kiedys zamowilem i drukarka nie czytala czipa w tonerze, takze mowie, zalezy jak Ci sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja starm się unikać allegro. Naciąłem się dwa razy i od tego czasu szukam sprawdzonych sklepów. Słyszałem dużo dobrego o zamiennikach Asarto i mój następny zakup to będzie prawdopdobnie właśnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W e - sklepach. Sprzedawcy z Allegro także nie zdobyli mojej sympatii.

 

Czym spowodowany jest ten brak sympatii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam, że brakiem możliwości prawidzwej weryfikacji jakości sprzedawanych tuszy. W oficjalnych sklepach ten tusz zawsze pochodzi z wiarygodnego źródła. Tak jak pisałem - kupując na allegro musiałem już kilka razy naprawiać drukarkę (ja lub znajomi) a odkąd przesiadłem się na Asarto nie miałem jeszcze takiego problemu. Wniosek prosty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje oryginalne. Nie lubie podróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam centrum handlowe pod nosem, więc zawsze kupuję stacjonarnie. Już w sumie dawno temu musiałem składać reklamację na allegro, bawić się w wysyłkę, a pilnie potrzebowałem wydrukować więc tak czy inaczej musiałem jechać do sklepu po nowy;p a tak w razie czegoś wadliwego mogę wymienić od ręki, na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sferis active jety albo tych wyspach ich w marketach. Mam ich toner w drukarce firmowej , klubowej , kuzyn z firmą przewozową używa jakiś atramentówek i nie narzekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu stosuję oryginały.Mam laserowego HP i zauważyłem,że na oryginalnym tonerze drukuje znacznie dłużej tak wiec cena teoretycznize jest jedynie wyższa. W praktyce okazuje sie,ze bardziej opłacalny jest włąśnie oryginał. Dobre ceny są w sklepie rtv Euro agd;

http://www.euro.com.pl/tusze-i-tonery1.bhtml

Maja tam tusze praktycznie do każdego modelu drukarki. Pluem jest to,.że mogę sobie dany tusz odebrać w sklepie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuje oryginalne. Nie lubie podróbek

Ale zamienniki to nie są podróbki. Wrócę do tego Asarto z którego ja korzystam - to są normalne, markowe produkty, gwarantują naprawdę wysoką jakość, ale nie kosztują dużo, bo nie mają znaczku np HP. Ot cała różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję głównie przez allegro, robię sobie większy zapas actisów i mam na kilka miesięcy spokój, na pewno bardziej się opłaca kupić kilka szt żeby nie płacić za wysyłkę kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...