Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

• Please log in to reply
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 MichalSychta

MichalSychta

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 5 październik 2015, 08:02

Jak w temacie wyżej. Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu gdzie znajdę w miarę tanie i przede wszystkim sprawdzone już tusze oraz zamienniki do drukarek. Mam dwie drukarki HP więc głównie interesowałyby mnie tusze i zamienniki do nich. Tylko proszę o nie polecanie allegro. Mam złe doświadczenia z sprzedawcami z tego serwisu.

#2 ketiko

ketiko

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 7 październik 2015, 13:25

W e - sklepach. Sprzedawcy z Allegro także nie zdobyli mojej sympatii.

#3 LiooGran

LiooGran

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 7 grudzień 2015, 20:44

Wiecie, że sprzedawane tusze zamienne np: na Allegro mają mega niskie ceny abyście nie wysyłali paczek do reklamacji !! a 80% z nich nie działa :D Ostatnio kupiłem 10 sztuk tuszy Expression z neta i żaden nie ruszył mówię o HP 338. Myślałem ,ze to wina drukarki i oddałem ją do serwisu drukarek w Częstochowie http://www.optima-md.com i goście powiedzieli mi takie coś.

Większość obecnie sprzedawanych tuszy na rynku to regenerowane oryginały które powinny być zutylizowane a nie powtórnie nabijane. Stąd tyle reklamacji

#4 ZosekSam

ZosekSam

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 grudzień 2015, 12:00

Ja głównie w necie poluję na różne okazje, nie mam swojego wybranego dostawcy ani ulubionego sklepu. Po prostu łapię okazje, bo jak dla mnie to spory wydatek i każdy grosz chcę zaoszczędzić, a wiadomo, jak szybko te zasoby się kończą... chodzi mi o tusze oczywiście, choc o kasę też... Jeszcze nie miałaem żadnej wtopy, wszystko przychodziło cacy i zgodnie z planem:-)

#5 jarkis

jarkis

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 17 grudzień 2015, 10:50

No ja w printexie. Mają bezpłatna dostawę na terenie Warszawy. Zamienniki takie jak oryginalne, więc z darmową przesyłką wychodzi nieźle.

#6 nutcrucker

nutcrucker

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 5 styczeń 2016, 20:53

Mam przedpotopowe urządzenie z lat 90, prawdziwa krowę. Kupuję tylko na allegro, bo w sklepach już nawet nie znajdę takiego tuszu :D jeszcze nigdy nie przysłali mi trefnego.

#7 zbzioch

zbzioch

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2016, 12:38

Pierwszy mój kontakt z zamiennikiem był taki, że na długo straciłem do nich zaufanie. Był właśnie podłej jakości. Teraz na szczęście nie mam już tych problemów. I też uważam, że nie ma różnicy w wydrukach. Wiele osób jednak głośno protestuje przed zamiennikami. Moje złe doświadczenia wynikały z tego, że po prostu tusz bardzo szybko się skończył, mimo, że kupiłem wersję (jak zapewniał sprzedawca). "powiększoną". Teraz już nie mam na szczęście tego problemu. Moja drukarka jeszcze nie zgłaszała żadnych problemów.

#8 kasallo

kasallo

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 luty 2016, 20:04

Ja standardowo kupuję na allegro. nigdy nie miałem problemów z działaniem.

#9 especust

especust

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 3 marzec 2016, 21:47

ja u gawek net w Ostrołęce :D

#10 Rabmag66

Rabmag66

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2016, 19:54

Ja też kupuję tylko na allegro z reguły odrazu dwa za jedną przesyłką, dość dużo drukuję więc zawsze się przyda zapasowy. Nie cierpię sytuacji kiedy mi zabraknie i nie mam przy sobie innego

#11 TadeuszNowak

TadeuszNowak

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 1 kwiecień 2016, 13:22

Jakoś na allegro się kilka razy nadziałem, ale za to zamawiam teraz z https://itoner.pl/ i zawsze jestem zadowolony :)

#12 michalek19ss

michalek19ss

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 2 kwiecień 2016, 19:09

Bo to zalezy jak trafisz, ja czasem zamawiam z alledrogo i jest ok, a kiedys zamowilem i drukarka nie czytala czipa w tonerze, takze mowie, zalezy jak Ci sie uda

#13 len0rek

len0rek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 3 kwiecień 2016, 17:05

Fajnie, dzięki :)

#14 Centrowiec1970

Centrowiec1970

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2016, 07:20

Ja sobie chwalę zamienniki HP z Allegro. Zawsze działają i ładnie drukują.

#15 Regina6

Regina6

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 kwiecień 2016, 19:57

Ja na allegro ;)

#16 JJ_Torpeda

JJ_Torpeda

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 25 kwiecień 2016, 12:14

Ja starm się unikać allegro. Naciąłem się dwa razy i od tego czasu szukam sprawdzonych sklepów. Słyszałem dużo dobrego o zamiennikach Asarto i mój następny zakup to będzie prawdopdobnie właśnie to

#17 ufoo

ufoo

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 kwiecień 2016, 22:35

Wyświetl postUżytkownik ketiko dnia 7 październik 2015, 13:25 napisał

W e - sklepach. Sprzedawcy z Allegro także nie zdobyli mojej sympatii.

Czym spowodowany jest ten brak sympatii?

#18 JJ_Torpeda

JJ_Torpeda

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 4 maj 2016, 12:31

Ja zakładam, że brakiem możliwości prawidzwej weryfikacji jakości sprzedawanych tuszy. W oficjalnych sklepach ten tusz zawsze pochodzi z wiarygodnego źródła. Tak jak pisałem - kupując na allegro musiałem już kilka razy naprawiać drukarkę (ja lub znajomi) a odkąd przesiadłem się na Asarto nie miałem jeszcze takiego problemu. Wniosek prosty :-)

#19 stopin99

stopin99

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 8 maj 2016, 16:17

kupuje oryginalne. Nie lubie podróbek

#20 mikark

mikark

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 maj 2016, 16:52

Ja akurat mam centrum handlowe pod nosem, więc zawsze kupuję stacjonarnie. Już w sumie dawno temu musiałem składać reklamację na allegro, bawić się w wysyłkę, a pilnie potrzebowałem wydrukować więc tak czy inaczej musiałem jechać do sklepu po nowy;p a tak w razie czegoś wadliwego mogę wymienić od ręki, na miejscu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych