Skocz do zawartości

Plemiona 2 - przeglądarkowa strategia MMO

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 valerie89

valerie89

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 5 maj 2015, 12:34

Chciałabym polecić darmową grę strategiczną Plemiona 2, w której przenosimy się do czasów średniowiecza i tworzymy własne królestwo – rozgrywka nie odbiega od innych podobnych tytułów i polega głównie na ciągłej rozbudowie infrastruktury, oraz na pokojowym lub zbrojnym poszerzaniu swojego królestwa. Plemiona 2 to kontynuacja świetnej strategi sprzed ponad 10-u lat. Jako, że jest to gra MMO, to istotną częścią rozgrywki jest współpraca z innymi grającymi – możemy m.in. handlować z innymi graczami, oraz wstępować do tytułowych plemion, które wzajemnie się ochraniają i razem toczą wojny.

Gra jest oczywiście w pełni darmowa, a przy tym nie trzeba jej ściągać, ani instalować na komputerze – gra się w nią przez internet (w przeglądarce) – wystarczy się zarejestrować.

Źródło:
Więcej o grze Plemiona 2 możecie się dowiedzieć pod poniższym linkiem:
Plemiona 2

Załączone pliki

#2 paktynowy

paktynowy

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2015, 21:52

Jakoś niedawno dodano możliwość kupowania wojsk w koszarach za kasę. Umiejętności w tej grze powoli przestają się liczyć, ale widocznie taka kolej rzeczy. Część opcji bądźmy szczerzy, zostało dodane w celach czysto zarobkowych. Mimo to plemiona są bardzo popularne, dlatego nie chciano niczego naruszać w jedynce, a że mają już pogłos i rozgłos, to dlaczego nie stworzyć by części drugiej, z której można byłoby normalnie czerpać kasę? Taka niestety prawda, za dużo tam możliwości kupowania za pieniądze, które dają przewagę. Moim zdaniem tak nie powinny wyglądać gry...

#3 Blowek9292

Blowek9292

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2017, 14:43

To już nie te same plemiona co kiedyś, ostatnio grałem z kumplem i nam bardzo szybko przejeli wioskę, liczy się farma farma i kasa (ta prawdziwa) niestety :), żadnego już funu.

#4 maksiu432

maksiu432

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2017, 11:31

Fajne są ale jak się nie umie grać to tak jest Dołączona grafika Nawet jak grasz na IS nie znaczy że jesteś bogiem xD
Podświetlane litery 3D Poznań
Tabliczki informacyjne przydrzwiowe Poznań

Użytkownik maksiu432 edytował ten post dziś, 07:34

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych