Skocz do zawartości

Ciekawe usługi subskrypcyjne w Polsce (komentarze)

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wistler

wistler

Znawca tematu

• Redakcja
  • PipPipPipPipPip
  • 659 postów
  • Miasto: Poznań

Napisano 17 luty 2015, 10:57

Zapraszamy Was do komentowania artykułu, którego skrót znajduje się poniżej.

Ciekawe usługi subskrypcyjne w Polsce

Rynek e-commerce oferuje niezliczoną ilość możliwości, a jego rozwój jest tak dynamiczny, że trudno o dane ukazujące jego faktyczny stan. Wiadomo na pewno, że blisko 50% całej populacji internautów robi zakupy w sieci. W dużym uproszczeniu oznacza to, że rynek e-commerce ma ogromny potencjał. Coraz ciekawsze produkty proponują producenci działający w tzw. modelu subskrypcyjnym. Klient zamawia przez internet określone produkty tworzące tzw. zestaw, a następnie w regularnych odstępach czasu są mu one dostarczone do domu. Czytaj więcej

#2 tomekk

tomekk
  • Goście

Napisano 18 luty 2015, 22:28

dla mnie subskrypcja ma sens jak nie muszę o tym myśleć i dostaję produkt który się regularnie kończy. Np. ostatnio zapisałem się do easyshaveclub … dostaje maszynki do golenia co 2 miesiące. Jest to ok. Nie robię z domu magazynu. Komplet starcza mi na 6-8 tygodni – więc w takim przypadku jest to dobry timing.

#3 wistler

wistler

Znawca tematu

• Redakcja
  • PipPipPipPipPip
  • 659 postów
  • Miasto: Poznań

Napisano 19 luty 2015, 10:28

O, jest w Polsce? Trzeba sprawdzić! ;-)

#4 Katarzyna

Katarzyna
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015, 22:07

Otwiera się teraz lingerinebox.com subskrypcja rajstop i podkolanówek dla zapracowanych kobiet :)

#5 Guest

Guest
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016, 11:45

Dobrze rozpoznane potrzeby klienta i sprawny producent oprogramowania dedykowanego dają wielkie możliwości. Dziś systemy saas/ subskrypcje/ panele klienta dają gigantyczne możliwości.
Zapraszam do zapoznania się z naszymi realizacjami. www.kamee.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych