Skocz do zawartości

Jaki hosting dla Joomla

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gieniu

Gieniu

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 listopad 2014, 23:09

Tak jak w temacie strona nie będzie duża-góra kilkadziesiąt podstron,ruch na razie niewielki, jaki hosting będzie najlepszy dla Joomla?

#2 sniegowy.mikolaj

sniegowy.mikolaj

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 23 listopad 2014, 19:31

https://www.netdc.pl/ tu masz tanio stabilnie i bez haczyków wszystko działa jak potrzeba sam używam i mogę polecić.

#3 Robbie85

Robbie85

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisano 7 styczeń 2015, 19:09

Warto jeszcze zajrzeć na www.cal.pl . Oferują hosting na niezłych warunkach w dobrej stałej cenie bez ukrytych kosztów.

#4 DobryMat

DobryMat

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 32 postów
  • Miasto: Wrocław

Napisano 9 styczeń 2015, 13:42

Jeżeli strona będzie naprawdę mała to kup najtańszy hosting za 10 zł na allegro. Z tego co widzę to wszystkie spełniają wymagania joomli ale przed zakupem jeszcze się upewnij.

#5 Robbie85

Robbie85

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisano 30 styczeń 2015, 12:24

Najlepiej to sobie go przetestuj. Na cal.pl masz możliwość przetestowania hostingu przez siedem dni. Myślę, że warto skorzystać.

#6 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 6 marzec 2015, 16:31

Konto na hekko, to za 7 dych, mam to samo. 100 Gb transferu i domena PL w cenie. Spróbuj znaleźć coś sensowniejszego ;-)

#7 jaguss

jaguss

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2015, 11:43

Polecam linuxpl.com

#8 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 25 sierpień 2015, 15:24

A można wiedzieć dlaczego dokładnie ich polecasz? Bo z tego co piszesz to zupełnie nic nie wynika.
Powody konkretne? Ta strona ze stopki nie jest u nich - a cena serwera jest wyższa niż rynkowa. Zatem za co ich cenisz?

#9 klaudiusz

klaudiusz

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 sierpień 2015, 20:38

Mam serwis na joomli w ovh, działa stabilnie, bez problemów, a cenowo bardzo przystępnie (vps bezkonkurencyjnie)

http://www.wse.krako...rowa-w-biznesie

Użytkownik klaudiusz edytował ten post 25 styczeń 2016, 13:04

#10 jarkis

jarkis

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 31 sierpień 2015, 15:17

Firehost ma niezłe ceny i nieograniczone bazy, konta i ftp.

#11 Gnaszka

Gnaszka

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 22 wrzesień 2015, 17:49

Ja nadal mam kody rabatowe na Forehost, gdyby ktoś chciał. Na spokojnie postawicie u nich nawet kilka takich stronek, a całość będzie śmigać.
Dobry support, niskie ceny, panel zarządzania do wyboru. Najlepiej po prostu samodzielnie przetestować usługę.

#12 gapcio

gapcio

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2015, 18:04

Joomla nie jest wymagająca więc większość hostingów powinna sobie dać radę, mam nawet kilka stron na Joomla hostuje je w Cal.pl wszystko śmiga tak jak powinno, hosting stabilny praktycznie wcale nie miałem problemów, ceny także przystępne.

#13 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 25 wrzesień 2015, 15:09

Znowu jedziecie z tym cal? Ile można? I domeny i serwer macie znacznie taniej w Hekko. Porządny serwer, szybki, taki który nie sprawia problemów, a na jednym koncie stawia się wiele serwisów.

#14 AmeliaGorska

AmeliaGorska

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 16 październik 2015, 14:19

Jeśli chodzi o hosting bądź domenę, to warto sprawdzić sobie ofertę w https://domeny.pl/ . Moim zdaniem jest to jedna z lepszych firm zajmujących się rejestracją domen. Możecie porównać sobie ich ofertę.

#15 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 23 październik 2015, 15:17

Przecież przedłużenie domeny w tym serwisie kosztuje ponad 100 zł. Możesz wyjaśnić kto o zdrowych zmysłach będzie zainteresowany postawieniem tam czegokolwiek? Bo szczerze mówiąc to ja nie znam kogoś takiego.

#16 Ajlar

Ajlar

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 6 marzec 2016, 19:54

Dokladnie - po co przeplacac, jak mozna miec cos o wiele taniej? Ja osobiscie korzystam z oferty firmy http://www.ddr.pl i bardzo sobie ich chwale. Najtansza opcja u nich to 49zl/rok - przy przedluzaniu dostaje sie dodatkowe znizki. Mozecie sprawdzic - darmowe konto testowe na 14 dni.

#17 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 14 marzec 2016, 16:30

Płaci się po to, aby mieć wartościowy serwer - nie anonimowy. Pokaż swoje strony to zobaczymy jak bardzo korzystasz z ich usług ;-)

#18 SecurityHost

SecurityHost

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów
  • Miasto: Lublin

Napisano 24 kwiecień 2016, 10:24

Zapraszam do przetestowania naszych usług w 14 dni bez żadnych konsekwencji. Oferowane pakiety można już kupić za 50% ceny.

#19 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 2 maj 2016, 15:36

Nie wklejaj tego samego wszędzie, konkretnie napisz na temat. Ktokolwiek z forum ma u nich konto i pochwali się serwisami?

#20 Ajlar

Ajlar

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 16 czerwiec 2016, 15:12

hmm a korzystal moze ktos z Was z oferty https://www.sprintda...nter.pl/hosting ? Wydaje mi sie dosc dobra i profesjonalna. Przegladalem ich strone i nie jest to jakas firma 'krzak' w piwnicy, ale porzadna firma z konkretna serwerownia i mozliwosciami hostingowymi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych