Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać

• Please log in to reply
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiterBenek

PiterBenek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 6 listopad 2014, 07:29

Witam. Brat ma wybór pomiędzy dwoma telefonami:
Lg G2:
http://www.skapiec.p...00/comp/8134030
Oraz Samsung Galaxy S4:
http://www.skapiec.p...00/comp/6438831
Sam namawiam go raczej na Lg G2 ponieważ wydaje się , że ma lepsze parametry.
Co Wy byście wybrali?

#2 Ogrin

Ogrin

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2014, 15:53

G2 bym brał ma lepszy procek  2,2 a samsung 1,9 na każdy rdzeń poza tym wydaje mi się, że Samsung sięc coś powoli wypala, bo nowy smartfon to cały czas odgrzewany kotlet. Chociaż nigdy go w ręku nie miałem dlatego mówię tylko o parametrach

#3 DobryMat

DobryMat

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 32 postów
  • Miasto: Wrocław

Napisano 5 luty 2015, 13:41

Zależy co jest dla niego ważniejsze wykonanie czy osiągi. Jeśli wykonanie to leka przewagę ma samsung, jeśli osiągi to minimalnie lepszy jest telefon lg. Ja polecił bym w tej kwocie zakup oneplus one, lepsze osiągi i super wykonanie:)

#4 kokosza

kokosza

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2015, 09:03

Ja jednak mimo wszystko bralabym Samsunga... chociaz kiedys mialam LG i byl nie do zajechania Dołączona grafika

#5 tritimi

tritimi

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 kwiecień 2015, 06:56

Samsung ma lepsze wsparcie niż LG… Tutaj akurat nie ma co polemizować. Dopóki też nie masz ulubionych aplikacji, które nie mają odzwierciedlenia na danym modelu to też nie masz przeciwskazań. Mnie Boxhouse app zatrzymał na iOS

#6 lalikas

lalikas

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2015, 22:11

Polecam Samsunga, posiadam go i jestem bardzo zadowolony:)

#7 moros

moros

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 24 lipiec 2015, 22:08

hejka
jak oceniacie samsunga A5?  MOja kobitka sie uparła na niego..a ja nigdy nie miałem Samsunga:)

#8 Starek

Starek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 24 sierpień 2015, 06:53

Moim zdaniem Samsung ma naprawdę dobry sprzęt. Jest to już solidna marka. Może się wydawać,ze ma o wiele droższe telefony niż inne mniej znane marki ale z drugiej strony masz pewność,że Ci się nie popsuje jak jakiś inny tani chińczyk. Mam samsungi już od dawna i jestem bardzo zadowolony. Poza tym obecnie wiele sklepów ma je w dobrej cenie.Na przykład : http://www.saturn.pl...tfony_smartfony .W saturnie mozesz sobie ponadto wziąc bardzo długie raty. Dla dziewczyny polecałbym Samsung Galaxy A5 LTE. Super sprzęt.

#9 justynaharas

justynaharas

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • Miasto: Warszawa

Napisano 2 październik 2015, 02:41

Samsung owszem ma dobry sprzet, ale sa tez inne firmy, ktore maja jeszcze lepszy sprzet. ja  posiadam asua zenfone 5 i jestem z niego bardzo zadowolona

#10 Galaxy10

Galaxy10

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 październik 2015, 18:29

W swoim życiu miałem tylko jednego Samsunga S 3 mini i w sumie oceniam go ok, pojawiło się kilka usterek związanych z moim użytkowaniem, ale nic spektakularnego :) Natomiast ciekawi mnie czy ktoś z was testował już w swoim domowym zaciszu jakikolwiek model od marki Telefunken? Od nie dawna wrócili na Polski rynek z kilkoma produktami, w tym między innymi smartfony, jestem ciekaw jak je oceniacie?

#11 monykas

monykas

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 październik 2015, 13:07

Cześć wszystkim użytkownikom.!! Mam do was pytanie, otóż potrzebuję albo odpowiedniego telefonu, a może lepszym wyborem będzie jakiś tablet? A więc, chce zrobić małą reklamę mojej firmy na facebookowym profilu. Chcę zatrudnić na zlecenie pewną dziewczynę, która będzie prowadzić mi ten funpage. I chcę jej dać jakiś sprzęt do tego potrzebny. I nie wiem czy kupić jakiś nie drogi telefon, czy też może jakiś tablet. W sumie jak będzie miała służbowy telefon to będzie z nią lepszy kontakt i takie tam. Doradźcie coś!!!

#12 Imvelm

Imvelm

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2015, 05:47

Siemka! Ja osobiśćie mam Samsunga S5 i polecał bym wziąć Ci Samsunga - współpracuje z tą firmą od 6 lat i nie mam powodów do narzekania.

#13 bony00

bony00

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisano 3 listopad 2015, 06:44

Samsung to dobra marka ale jeśli się rozglądacie za czymś tańszym oraz sprawdzonym to polecam zerknać sobie na telefony Lg albo Huawei. Mają tańsze modele o podobnych parametrach a wcale nie są gorzej wykonane.
Świetny jest jeszcze nowy model Motoroli. Motorola X. Koszt 1400 zł ale parametry super:
ekran 5,5 cala
pamięć 16 gb
8-rdzeniowy procesor
oraz bardzo mocny aparat 21 mpix

W sklepie rtv Euro agd jest obecnie w najniższej cenie, wdodatku możecie wziąć go na 20 rat oprocentowanych na 0% a sklep dorzuca do niego antywirusa.

Użytkownik bony00 edytował ten post 9 listopad 2015, 16:39

#14 Irek.M

Irek.M

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • Miasto: Warszawa

Napisano 3 listopad 2015, 13:31

Ja z Samsungami mam kiepskie doświadczenia, a także od wielu znajomych słyszałem, że akurat Samsung Galaxy to wadliwe modele. Koledze już na początku użytkowania telefon się zepsuł i wymagał dwukrotnej naprawy, więc kiepsko;/ Co do Lg to siostra ma i póki co jest zadowolona, bo telefon jej się nie wiesza, robi całkiem fajne fotki, więc w zasadzie nic więcej nie trzeba, a do tego bateria też dość trwała:) Ja osobiście decydowałbym się na LG, bo moim zdaniem ten telefon jest po prostu lepszy i tyle:)

#15 wie-syl

wie-syl

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów
  • Miasto: Lublin

Napisano 10 listopad 2015, 23:28

Uważam, że LG nie sięga do pięt Samsunga. Jest to wybór dla mnie oczywisty :) Samsung bez 2 zdań. Niezawodny, sprawdzony i konkretny

#16 jarkis

jarkis

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 19 listopad 2015, 14:24

Xiaomi Redmi Note 2, osiągi, wygląd, cena 10/10. Interfejs MIUI7 czysty, Samsungi słyszałem mają problem z Androidem.

#17 thomas1969

thomas1969

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 1 grudzień 2015, 13:56

Jak miałbym wybierać to wybrałbym LG. A prywatnie to wolę chińczyka z mocniejszymi podzespołami. Jakośc telefonu dobra, podzespoły mocne a cena niska.

#18 Amelka123

Amelka123

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 29 styczeń 2016, 10:56

Mi się podoba taki model http://www.vobis.pl/...y-2-150831.html . Ale ty nie masz takiego w swoich propozycjach. Ja zdecydowanie wolę Samsungi, uważam że są one trwałe.

#19 david34

david34

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2016, 13:23

Ja wolę LG zdecydowanie. Jak dla mnie to najlepsza firma.

Użytkownik david34 edytował ten post 26 lipiec 2016, 08:42

#20 bandii36

bandii36

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2016, 12:39

Ja polecam Samsunga. A od sony xperia z3 będę się trzymał z daleka.

http://www.markop.biz.pl/

Użytkownik bandii36 edytował ten post 2 sierpień 2016, 20:59

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych