Skocz do zawartości

Supplite dostarczy wybrane kosmetyki co miesiąc (komentarze)

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MILANS

MILANS

Stary wyjadacz

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1360 postów

Napisano 11 lipiec 2014, 10:08

Zapraszamy Was do komentowania artykułu, którego skrót znajduje się poniżej.

Supplite dostarczy wybrane kosmetyki co miesiąc

Żyjemy w czasach gdzie ludzie są mocno zabiegani, w czasach gdzie wracają do domu zbyt późno nie mając już czasu, czy nawet ochoty na chwilowe zakupy w sklepie. Nic więc dziwnego, że popularność robienia zakupów w sieci wciąż rośnie. Ale o ile market internetowy nikogo dzisiaj już nie dziwi, o tyle subskrypcja na artykuły kosmetyczne - owszem. W zasadzie jedno od drugiego nie wiele się różni, ale usługi Supplite wydają się być mocnym przegięciem. Czytaj więcej

#2 Mija

Mija
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014, 22:29

A moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, zwłaszcza dla tych, którzy "uwielbiają" stanie w kolejkach tak jak ja, a przede wszystkim kupowanie kosmetyków, które już ktoś sobie "testował" ;) Co do sensu rozdzielania zakupów na dwie części - kosmetyków już przy okazji zwykłych zakupów nie kupuję - wychodzi sporo drożej niż online. Ktoś mi kiedyś powiedziiał "a to tylko 10 czy 20zł". Tak, tak... tu 10, tam 10, a jeszcze w innym miejscu 15... ;)

#3 Torwald

Torwald

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 lipiec 2014, 00:39

Mija - o jakich kosmetykach mówisz ? Mydło, pasta do zębów czy szampon ? Może dezodorant albo maszynka do golenia ? Bzdura na resorach...
Online zamawiasz w/w kosmetyki bo jest taniej ? Serio ? O ile mogę zrozumieć kupowanie droższych rzeczy online (i to w większej ilości i z jednego miejsca - bo wysyłka za free nie jest) to generalnie kiepski pomysł.

Sama idea tego rozwiązana jest żywcem przeniesiona z USA. Tam to jeszcze jakoś funkcjonuje. U nas nie ma opcji żeby się przyjęła.
Jest przede wszystkim DROGO.
Jest też NIEWYGODNIE. Co miesiąc ten sam zestaw. jak skończy ci się coś z zestawu to musisz kupić w normalnym sklepie. A potem przyjdzie zestaw z tym samym.
No i trzeba natrzaskać produktów za 65zł żeby wysyłka była za darmo - listem albo paczką po którą może trzeba będzie i tak iść na Pocztę. Świetna oszczędność czasu...
90zł żeby kurier przytargał paczkę - o ile będziemy w domu akurat wtedy. Planowanie odebrania paczki na miesiąc do przodu ? Powodzenia...

Podsumowując: nie ma bata żeby to się u nas sprawdziło. Ludzie z ciekawości się zapiszą, zamówią raz czy dwa i firma zwinie interes.

#4 Tifon

Tifon
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014, 15:31

Torwald na pewno sam model biznesowy jest ciekawy i rzeczywiście, jest obecny na Zachodzie. Co do jego skuteczności w PL, tu już bym się kłócił. Jedno jest pewne - za kilka miesięcy właściciel będzie miał twarde dane dotyczące sprzedaży i wtedy będzie można wyrokować o powodzeniu czy nie biznesu.
Jak na razi wydaje mi się, że jednak wiele osób może skorzystać (i pewnie już korzysta) z usług Supplite. Co do cen - jeśli ktoś kupuje na co dzień w takiej almie, to ceny są na porównywalnym, jeśli nawet nie niższym poziomie.
Podsumowując - nie skreślałbym jednoznacznie biznesu, jak to zrobił autor tekstu oraz Torwald.

#5 Mija

Mija
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014, 20:41

Torwald, ja nie chodzę po drogeriach, bo nawet nie wiesz jak bardzo tego nie lubię i szkoda mi na to czasu. Sklepy poż-przem. które mam blisko domu są drogie i nawet większe zakupy spożywcze zamawiam przez internet, bo wychodzi DUŻO taniej, więc dla mnie takie rozwiązanie jest ok. Szampony. balsamy, żele, soczewki do oczu, oliwka, itd. itp. - wszystko to zamawiam i widzę różnicę. Prosty przykład - Palmolive Aromatherapy 500ml w supplite kosztuje ok 12, a u mnie w najbliższym sklepie 10,90zł kosztuje 250ml. Tu 2zł, tam 3zł, gdzieś jeszcze 5zł i się zbiera... Nie jesteś też skazany na tę paczkę, bo co miesiąc możesz edytować zamówienie, a jak Ci przyjdzie szampon zanim skończyłeś poprzedni, to coś się stanie? Przecież w kolejnym miesiącu możesz go wykreślić z listy, bo paczkę możesz dowolnie modyfikować. To jest jeszcze młodziutki, rozwijający się sklep. Oczywiście nie każdemu musi i nie każdemu będzie odpowiadał ale to nie znaczy, że jest zły :)

#6 guests

guests
  • Goście

Napisano 17 luty 2015, 11:21

Ja zaczalem zamawiac maszynki do golenia przez internet. Pod jakimś artykułem znalazłem link. Strona nazywa się easyshaveclub.pl

Wysyłają maszynki w malutkich paczkach które mieszczą się w skrzynce na listy. Nie ma potrzeby umawiania się z kurierem.

Co do ceny. Wcześniej placilem 60pln za Gillette.  Zdarzało się ze golilem się za długo jednym wkładem bo sepilem kasy na nowe. Ale to nie było przyjemne. Tutaj place 33pln i mam nowe wkłady.

Jeśli chodzi o jakoś. Jak dla mnie jest ok.
6 ostrzy zdaje egzamin. Wymieniam co 2 tygodnie wiec starcza mi komplet na 2 miesiące.

Dobra sprawa. nic tylko polecać!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych