Skocz do zawartości

Telewizor ULTRA HD 4K czy FULL HD 55" .

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 florianek

florianek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 9 maj 2014, 15:19

Jak w temacie , który telewizor wybrać jak sądzicie ?

#2 Belik

Belik

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów
  • Miasto: Katowice

Napisano 14 maj 2014, 11:50

Pewnie, że 4K. Technologia ta prędzej czy później zastąpi HD. Nigdy nie warto inwestować w stare rozwiązania, tym bardziej że TV kupujesz przynajmniej na kilka lat.

#3 florianek

florianek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 14 maj 2014, 15:17

Spodobał Mi się telewizor http://www.lg.com/pl...y/lg-55LA965V��LG 55LA965V , całkiem dobra cena . Za pierwszy LCD zapłaciłem podobne pieniądze a jaka różnica technologiczna Dołączona grafika .

Użytkownik florianek edytował ten post 14 maj 2014, 15:18

#4 klamot

klamot

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 maj 2014, 20:21

Zdecydowanie 4K. Przy takim rozmiarze jak potrzebujesz będzie wielka różnica. LG ma całą serię z systemem WebOs- prostrzy i łatwiejszy od obecnych.
Zobacz www.widoknastadion.pl

#5 florianek

florianek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 16 maj 2014, 09:53

Wszyscy piszą i mówią , że jeśli 4K to duże przekątne :) , rzeczywiście pobawiłem się tym webOS i nawet  moja babcia sobie z nim poradzi :) . Zobaczcie to  LG 84LM9600 . Ja jednak chyba zostanę LG 55LA965V https://www.widoknastadion.pl/ .

#6 bony00

bony00

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisano 28 sierpień 2015, 08:42

podbijam pytanie.Jaki telewizor najlepiej jest kupić do kina domowego?

#7 Starek

Starek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisano 28 sierpień 2015, 12:43

Zerknij sobie tutaj - na stronie masz artykuł na co zwrócić uwagę wybierając telewizor oraz głośniki do kina domowego. Najwazniejsza jest dobra rozdzielczość. Telewizor powinien mieć rozdzielczość Full Hd. Przekątna ekranu też jest bardzo ważna.Polecana wielkóść to od 32 cali minimum bo jak jest mniej to ciężko jest pisać o kinie domowym.Sam bym polecał telewizor o wielkości 50 cali. Taki właśnie jest moim zdaniem najwygodniejszy. Sam jakis czas temu kupilem sobie właśnie nowy sprzęt. Marki Sony.Jakość naprawdę dobra.

#8 jarkis

jarkis

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 31 sierpień 2015, 15:13

Taki, który Ci się podoba. Teraz warto inwestować w 4k, dobry zestawik audio do tego i małe kino wysokich lotów. Ten LG 55LA965V nada się do kina domowego, choć osobiście preferowałbym 62"(zależy od pomieszczenia).

#9 MichalSychta

MichalSychta

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 5 październik 2015, 07:40

Ja osobiście nie wybrałbym takiego telewizora.Bardziej pasuję mi wzornictwo Samsunga i LG.

#10 paatryk190

paatryk190

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 9 wrzesień 2017, 13:22

Z pewnością lepiej wybrać telewizor UHD 4K, niż Full HD - jakość obrazu jest nieporównywalnie lepsza, taki telewizor wykorzystuje też nowsze, lepsze technologie, ma więcej funkcji itp. Telewizor UHD 4K 50 cali dobrej marki można kupić już za ok. 2-3 tyś, choćby tego Samsunga https://www.morele.n...0ku6000-774528/ - ma dobre opinie, także warto.

#11 halo3

halo3

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 październik 2017, 15:50

Moim zdaniem w 4K nieszczególnie warto w tym momencie inwestować. Za kilka lat może sytuacja w tym zakresie się zmieni, ale póki co jeszcze lepiej jest kupić lepszy telewizor Full HD. W zasadzie rzecz biorąc, to całe 4K traktuję w tym momencie jak marketingową wydmuszkę. Podobnie jest z megapikselami w aparatach. Wiadomo, że one o niczym szczególnym nie decydują, ale wielu sprzedawców i tak traktuje ten element jako kluczowy i na podstawie tego sprzedają sprzęt. Poszperajcie sobie o tych telewizorach trochę w Sieci. Choćby tu http://www.parkfm.co...zor-50-55-cali/

Użytkownik halo3 edytował ten post 15 październik 2017, 13:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych