Skocz do zawartości

Nvidia GeForce GTX 750 TI (komentarze)

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 siwyAK

siwyAK

Legenda forum

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1909 postów
  • Miasto: Śrem

Napisano 18 luty 2014, 11:03

Zapraszamy Was do komentowania artykułu, którego skrót znajduje się poniżej.

Nvidia GeForce GTX 750 TI

W dniu dzisiejszym pierwsze karty z rdzeniem Maxwell wędrują na sklepowe. Nvidia poszła nieco w inną stronę niż tradycyjnie to robi, prezentując najpierw układy ze średniego segmentu. Patrząc na to od strony biznesowej jest to całkiem logiczne rozwiązanie – w końcu niewiele sensu miałoby wypuszczenie high endu w 28 nm, w sytuacji, gdy konkurencja nie ma żadnej odpowiedzi na GTX 780 Ti. Nvidia GeForce GTX 750 TI ma jednak w zanadrzu coś więcej niż tylko bycie "wypełniaczem" w ofercie firmy z Santa Clara. Czy mamy do czynienia z małą rewolucją? Sprawdźcie sami. Czytaj więcej

#2 Edge

Edge
  • Goście

Napisano 19 luty 2014, 13:26

Witam mam takie pytanko. Jak ma się wydajność karty GTX 750TI do GTX 460 768 MB. Bo chciałbym wymienić kartę na coś sporo wydajniejszego przy czym i sporo energooszczędnego.

#3 Mirgon

Mirgon
  • Goście

Napisano 8 marzec 2014, 09:58

Wydajnościowo myślę, że warto skoro teoretycznie według wykresu przegania starają 480-tkę. Ja mam zwykłą 750-tkę, dałem jakoś ok 470zł w komputroniku jak się pojawiły, wersja 1GB, porównywałem z innymi kartami radeona w tej cenie i nvidia zdecydowanie daje radę, warto imho.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych