Skocz do zawartości

Ciekawe Gry na Androida

• Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 metro-metrowska

metro-metrowska

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 11 styczeń 2014, 10:55

Kupiłam sobie jakiś czas temu HTC Droid DNA. Bardzo fajny telefon, wszystko w nim płynnie chodzi - czy znacie jakieś fajne gry na Androida w wersji 4.1 Jelly Bean? Mogą być jakieś wyścigi, strzelanki i logiczne :P

#2 luk1999

luk1999

Znawca tematu

• Redakcja
  • PipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • Miasto: Zimbabwe (okolice Pabianic/Łodzi)

Napisano 11 styczeń 2014, 19:59

No to chyba zależy od preferencji. Ja praktycznie nie gram, ale np.: Angry Birds Go na trochę mnie wciągnęło. Całkiem fajne wyścigi drewniakami, łyżkowozami i tym podobnymi. :D
Może zerknij po prostu na listę polecanych w Play Store.

#3 PiterBenek

PiterBenek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 87 postów

Napisano 14 styczeń 2014, 12:57

Telefon faktycznie bardzo ciekawy ale tak jak napisał wyżej luk1999, wszystko zależy od preferencji. Ja mogę napisać Ci jedynie w co ja lubię sobie pograć. A trochę tego jest :) Też posiadam mocny telefon: HTC One. Płacę za niego bardzo duży abonament :( ale coś za coś....
Wracając do tematu gier to przypadła mi do gustu GTA: San Andreas. Jest to juz kultowa gra, która wcześniej pojawiła się na PS, xBOX czy PC. Od 20 grudnia pojawiła się także na urządzenia mobilne. Minusem może być to, że jest płatna 26 zł (a kto lubi płacić za gry). Kolejna ciekawa gra, która może przypaść Ci do gustu to właśnie Angry Birds - to też kutowa gra i do tego dostępna w 100% za darmo. Ciekawą pozycją (ale nie wiem, czy akurat spodoba się kobietom) jeset Contra - gra znana z Pegazusów (popularnych konsol z lat 90). Generalnie odzwierciedla to z czym mieliśmy do czynienia 15 lat wcześniej - grafika, muzyka ale jest też kilka dodatków (mocniejsze bronie, nieśmiertelność, dodatkowe życia). Mógłbym tak pisać bez końca :) Zawsze gdy nie wiem w co pograć to wchodzę na http://yourapps.info/gry-na-telefon
Jest to portal z recenzjami gier i aplikacji na urządznia mobilne, obowiązkowa pozycja dla każdego gracza.

#4 Qba

Qba

Legenda forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1695 postów
  • Miasto: Paradise City

Napisano 18 styczeń 2014, 17:55

Najlepsza "Gra" jaka może być  to "Whipy", polecam, jest ubaw Dołączona grafika  Hpsszzzz!

Użytkownik Qba edytował ten post 18 styczeń 2014, 17:55

#5 kowal.adamus

kowal.adamus

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 sierpień 2015, 11:19

Mortal kombat, battle cats 2, stick hero i real racing to najlepsze gry na androida w jakie grałem.

#6 wrek

wrek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów
  • Miasto: Wrocław

Napisano 11 październik 2015, 12:42

Trochę odświeżę temat może też komuś się przyda z czasem. Dwa miesiące temu zacząłem grać w magic rush nie wiem czy ktoś grał w league of legends ale z pewnością graliście tot a gra jest na tej podstawie trochę też tower defens. Gra ciągle się rozwija ciągle jakieś eventy nowe rzeczy są dodawane no nie da się tam nudzić. Gra też polega na mikro płatnościach ale bez tego też idzie się wybić oczywiście chcesz byc lepszy musisz płacić i nie ma wyjścia. Posiadasz tam jedzenie za które możesz rozwijać swoje postacie oczywiście jedzenie się odnawia co 5 min 1 sztuka. Maksymalny level jaki tam jest to 80. Zapraszam do gry :))

#7 Patysiak1982

Patysiak1982

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2016, 12:33

Z wielkim zamiłowaniem gram w Jelly Splash - to taka super gra logiczna, polega na usuwaniu żelków, jest mnóstwo poziomów (nie żartuję, jestem na 520, a przede mną cała masa, lista się nie kończy..) Gra bardzo wciąga.

#8 david34

david34

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2016, 13:41

Magic Rush to moja ulubiona gra. A dodatkowo, od czasu do czasu kultowe Angry Birds.

#9 czyk

czyk

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2016, 13:08

Angry Birds było, jest i będzie. :D

#10 bandii36

bandii36

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2016, 16:17

Angry Birds nie nudzi mi się do tej pory:) A tak poza tym lubię grać Subway Surfers.

http://www.markop.biz.pl/

Użytkownik bandii36 edytował ten post 2 sierpień 2016, 20:58

#11 Franeek

Franeek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 6 maj 2016, 09:23

Ja osobiście polecam niebanalną serię gier logicznych Cube Escape firmy Rusty Lake, naprawdę świetne gierki, posiadające świetny niepowtarzalny klimat. ;)

#12 hhenryk88

hhenryk88

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 9 maj 2016, 13:12

Z gier na Androida mogę polecić Real Racing 3 (świetna wyścigówka), Worms 2: Armageddon (wyjątkowo wciągająca strategia), oraz mobilne wersje GTA III i World of Tanks - tutaj http://www.mamkomput...sionych-z-komp/ można o nich poczytać.

#13 gnufoh

gnufoh

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 11 maj 2016, 12:28

Ingress! albo resources tyle że wymagają łażenia

#14 piekarz75

piekarz75

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 6 lipiec 2016, 11:08

dokładnie gnuf :D

#15 Kostek32

Kostek32

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2016, 20:21

hej a na jakich telefonach działa pokemon go? Czy na androidzie da się ją zainstalowac i jak?

#16 Ignacy12

Ignacy12

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • Miasto: Katowice / Śląsk

Napisano 9 sierpień 2016, 15:02

Ja polecam na zabicie czasu Mobile Strike gram już od 4 m-c i jeszcze mi się nie znudził :)

#17 ireks148

ireks148

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 2 wrzesień 2016, 15:27

Zgadzam się Mobile Strike świetna gra akcji. Ja gram zacięcie w Real Racing.

#18 tanika

tanika

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2016, 19:53

Ja zawsze patrzę, co mi proponują w Sklepie Play. Ściągam, jak nie pasuje, to wyrzucam.

#19 minionekk

minionekk

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 2 listopad 2016, 22:52

Dokładnie też tak robię, ale u mnie na stałe zagościło Angry Birds i Real Racing.

#20 Agrypin

Agrypin

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 8 listopad 2016, 23:18

Real Racing 3 to nadal top 1 na mojej liście.

http://zdrady-rozwody.com.pl

Użytkownik Agrypin edytował ten post 24 listopad 2016, 13:13

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych