Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Sznur3k

Battlefield 3 nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, zakupiłem wczoraj battlefield 3 w sklepie EMPIK zadowolony z zakupu zainstalowałem grę sciągałem wszystkie patche do niej zajeło mi to całą noc, przyszła pora na uruchomienie gry, pokazuje się okienko z origin "trwa uruchamianie battlefield 3" czy jakoś tak, okienko znika, przy kursorze kręci się kółeczko i dupa nic się nie dzieje, kółeczko znika też się nic nie dzieje. Reinstall nie pomógł, format- zrobiłem tydzień temu.

sprzęt:

Amd Athlon II X4 640 3,01GHz

Ati radeon HD4870 1gb

2gb ram

win 7 ultimate 32bit

Proszę o pomoc, chciałby sobie już pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa techniczna była u DICE, spróbuj teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwa techniczna była u DICE, spróbuj teraz.

Dalej nic.

1. Av w tyle jakiś działa? Próbowałeś wyłączyć?

2. Można spróbować uruchomić origina / grę z uprawnieniami administratora (np. poprzez modyfikację skrótu)

3. Sterowniki do grafiki najnowsze? (http://support.amd.c...iw_vista32.aspx)

Sterowniki najnowsze, av nie posiadam, przez origina też próbowałem i nic.

 

@Topic:

Działało mi przez godzinę ale jak wchodziłem to po 1-2minutach gra łapała zwieche i musiałem resetować kompa, a teraz nawet na battleloga nie wchodzi.

Edytowane przez Sznur3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że problemem jest RAM - moje niewyobrażalne problemy z BF3 skończyły się w momencie kiedy dołożyłem 3 GB pamięci. Na 2 GB grać się nie dało i miałem objawy takie, że albo strasznie zwalniało grę co kilka sekund, albo była zwiecha, albo sama się wyłączyła. Obecnie przy 5 GB pamięci nie występuje żaden z tych problemów. Dołóz pamięci RAM i sprawdź raz jeszcze, stawiam, że to rozwiąże problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Battlefield3 Multiplayer.Normalnie włączam Orgin ,Battelog,i gdy próbuję dałączyć do serwera,w lewym ,dolnym rogu pojawia sie okienko.Ładowanie.....i nagle okienko znika i nic się nie dzieje.Próbuje jaszcze raz, Ładowanie ,okienko....znika i nic.Wcześniej pojawiało się okienko i mogłem wejść a teraz znika!sad.png Mam problem odkąd 2 dni temu pojawiła się aktualizacja.Zzaktualizowałem i zaczęło się to dziać.Wcześniej działało.Pomocy!!!!!!!!smile.png I mam jeszcze jedno pytanie.Jeżeli wejdziemy na Battelog jako administrator gdzie jest zakładka "wydaj polecenie".Pomocy!!!!

Edytowane przez batsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę battlenet też zaktualizowałeś tak? Spróbuj w Origin dać naprawę instalacji, powinno pomóc wink.png

 

BTW - Jako administrator czego wchodzisz na battleloga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaktualizować wtyczkę?Naprawę też dawałem ale nic!

Jako admin wchodze by naprawić zacinanie się multiplayer!

Przy wcześniejszych aktualizacjach było wszystko OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W battlelogu wyskakuje monit, że wtyczka jest nieaktualna i trzeba aktualizować. Już ci powiedziałem - Dokup pamięć RAM to przestanie Ci się zacinać, miałem tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile pamięci trzeba? Ja mam 6G RAM

Edytowane przez Nerio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 GB w zupełności wystarczy. Podaj resztę sprzętu, bo tak to ciężko cokolwiek powiedzieć, skoro nie znamy specyfikacji Twojego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie problem z komputerem ponieważ wcześniej działało! [spacja] Problem przez aktualizacje![spacja] Próbowałem kilka razy zaktualizować i nic! [spacja] Dane komputera podam Ci jak znajdę kartkę ze sklepu.

 

Dlaczego znika mi okienko z multiplayer? Ładuje, loguje i znika!sad.png [dwieście kropek i sto wykrzykników, po co?]

 

Nie zacina się tylko OPERACJA METRO. [spacja] Inne misje działają ładnie, [spacja] dobra grafika i nagle STOP! [spacja] Nie da się nic więcej zrobić tylko CTRL+ALT+DELETE!

 

Windows 7 Home Premium

Klasyfikacja:5,6 indeks wydajności systemu Windows

Procesor: Intel® Core™ i7-2630QM CPU @ 2.00 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM) 6.00 GB

Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

 

// Edytuj posty! Nie pisz jeden pod drugim! Poprawiaj błędy (fatalnie się czyta = brak odp)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz w takim razie do supportu EA skoro wcześniej było ok, a po aktualizacji zaczeło się krzaczyć.

 

Windows 7 Home Premium

Klasyfikacja:5,6 indeks wydajności systemu Windows

Procesor: Intel® Core™ i7-2630QM CPU @ 2.00 GHz

Zainstolowana pamięć (RAM) 6.00 GB

Typ systemu: 64-bitowy system operacyjny

 

Laptop? Jaka w nim jest karta graficzna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na Battlelog jako admin bo ponoć BF3 multi działa na 32-bitowym systemie

pamięć fizyczna 6055MB

karta graficzna jakieś 2G

 

// Edytuj posty! Nie pisz jeden pod drugim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2G niewiele mówi. Model podaj. Ściągnij GPU-Z jeżeli nie wiesz jaka. być może jest problem z przegrzewaniem się jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem, wątpię że to jest przyczyna aktualizacji. Stawiam, że po prostu karta nie wyrabia/przegrzewa się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor sugeruje laptopa, podaj łaskawie model, bo jeżeli to laptop i ma 2 karty graficzne (integra + zewn.) to niewykluczone, że nie przełącza się automatycznie (lub przełącza i się przegrzewa).

Jeżeli jest tylko integra od Intela to nie pograsz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung RF711

Edytowane przez batsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, czyli podobno jest NVIDIA GT540M (zależenie od modelu, dalsze cyferki by powiedziały więcej).

Jeżeli tak jest to powinieneś mieć panel sterowników NVIDII i w nim możliwość ustawienia profilu dla Battlefielda 3 (jeżeli jest to wybierz i ustaw, aby komputer korzystał z GeForca, jeżeli nie ma to dodaj poprzez wskazanie pliku wykonywalnego aplikacji i również ustaw jako kartę GeForca)

 

No i oczywiście przy takie konfiguracji bardzo prawdopodobne jest, że komputer się przegrzewa (w wadach na notebookcheck piszą o samoistnym wyłączaniu się, problem z chipsetem, temperatury pod obciążeniem wyglądają źle: http://www.notebookcheck.pl/uploads/pics/12stresp_3.PNG. Pytanie jak jest u ciebie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pasku na dole masz taki mały trójkącik po prawej stronie, rozwijasz go i tak powinna być schowana ikonka panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub PPM na pulpicie i Panel Sterowania nvidia (czy jakoś tak), poszukaj zakładki z profilami (o ile to się nie włączy odrazu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ale okienko z multi nadal znika podczas przystapienia do serweru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz to okienko w pasku zadań? U mnie było tak, że nawet jak wszedłem na serwer to nie pokazało mi się to, tylko sam musiałem z paska sobie kliknąć żeby grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...