Skocz do zawartości

Manta PowerTabX MID 06 (komentarze)

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gertrud

Gertrud

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Miasto: Płock/Toruń

Napisano 1 czerwiec 2012, 20:39

Zapraszamy Was do komentowania artykułu, którego skrót znajduje się poniżej.

Manta PowerTabX MID 06

Polski producent stawia coraz śmielsze kroki w segmencie urządzeń mobilnych. Do niedawna wypuszczał jedynie urządzenia z dolnej półki cenowej. Seria PowerTabX ma to zmienić. Testowany przez nas model MID 06 ma nie tylko przyzwoite parametry i Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, ale też cechuje się przyzwoitą jakością wykonania. Czy warto zwrócić na niego uwagę? Czytaj więcej

#2 xcf

xcf
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012, 18:05

Nigdy nie kupujcie Manty, jest to najgorsza firma jaka może być. Kupiłem mid 06 i strasznie się zacina chociaż już 1,2 giga "herca" ma. Po 1 dniu użytkowania wystawiam na Allegro.
Manta to gówno!!!

#3 Lech

Lech
  • Goście

Napisano 3 czerwiec 2013, 15:54

Manta to jest kpina - ignorancja i brak kompetencji. 22/01/2013 kupiłem tablet MID06, 5 dni później zepsuł się pierwszy raz, w naprawie był ponad 3 tygodnie. Po powrocie z naprawy popracował może z tydzień (1-2h dziennie pracy) i uległ znowu awarii, itd... z trzeciej naprawy odebrałem sprzęt 27 maja, aby super tablecik zepsuł się ponownie po 3 dniach (30/05) (4 awaria), popracował jakieś 2h. Z 5 miesięcy posiadania, grubo ponad 3 miesiące w naprawach + paliwo na dojazd, + mój czas i nerwy, stanowczo odradzam. Przy 3 naprawie napisałem pismo z żądaniem wymiany na nowy sprzęt i zwrot poniesionych kosztów. Pismo dołączyłem do tabletu, który został wysłany do serwisu. I co? Nic, zero odpowiedzi,tablet wrócił po "naprawie" z 3 rysami na tylnej obudowie. Sprawa "w toku" bo skierowałem się teraz bezpośrednio do MAnty, zobaczymy...

#4 AVP919

AVP919
  • Goście

Napisano 26 październik 2013, 22:54

stanowczo odradzam kupować mante mid 06 zacina się strasznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych