Skocz do zawartości

Program tygodnia: GG 11 (komentarze)

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gertrud

Gertrud

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Miasto: Płock/Toruń

Napisano 26 luty 2012, 18:26

Zapraszamy Was do komentowania artykułu, którego skrót znajduje się poniżej.

Program tygodnia: GG 11

Któż nie zna sławetnego Gadu-Gadu? Historia tego programu jest pasmem wzlotów i upadków, a jego ostatnie wersje do udanych nie należały. Na szczęście polski deweloper w porę zauważył, że coś jest nie tak i wziął się w garść. Efektem tego jest nowe Nowe GG noszące numer 11. Zobaczmy, czy zasłużyło na swoją nazwę. Czytaj więcej

#2 Gulon

Gulon
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012, 13:40

Według mnie program wygląda rewelacyjnie. Nic bym nie zmieniał w oprawie graficznej. Brakuje 3 opcji:
1. dodania innych gier - brakuje tryktraka czyli backgammona
2. w skrzynce email brakuje opcji zaznaczenia kilku wiadomości w celu ich usunięcia. Jak widzę 10 maili spamu to nie chce mi się ich włączać po kolei tylko po to żeby je usunąć. Do tego jest to niebezpieczne - niektóre maile lepiej od razu skasować.
3. Brakuje możliwości ustawienia własnego dźwięku dla odebranych wiadomości email i ustawienia częstotliwości sprawdzania skrzynki.

#3 PiEtReK

PiEtReK
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012, 19:17

GG Beta jest nawet fajne jesli by cos pozmieniać np. Wyświetlanie zdjec w oknie rozmowy tuż obok wiadomosci urzytkownika, starą lub inna wersje komunikatów np. Dostępności i nieodebranych wiadomośći

#4 gres

gres
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012, 23:01

Wiele do poprawek i więcej przycisków z wyborem danej opcji. O co bym np: dodał to możliwość dodawania własnych stacji radiowych - wystarczy dodatkowy przycisk Własne.

#5 fan

fan
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012, 18:47

nie ma dzwieku przychodzacej wiadomosci..a tak w ogole to spoko..

#6 Coanox

Coanox
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012, 11:02

Te nowe gg to porażka :/

#7 gość 122

gość 122
  • Goście

Napisano 22 maj 2012, 18:48

mi się ono nie podoba wgl to jak ktoś do mnie pisze a jest 14 to pokazuje 18 a jak ja pisze o 14 to normalnie ale to nie tylko dla tego

#8 Guest

Guest
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012, 22:43

Szajs kupa badziewie porażka żenada burdel i bazar.

Zainstalowałem i od samego początku nie mogę tego ogarnąć - mam bajzel w kontaktach pomimo że te zostały pobrane z serwera (przy starej wersji 7 takich cyrków nie było) teraz nie mogę ich ani wysłać na serwer ani do pliku a już tym bardziej załadować listy. Nie ma katalogu publicznego. Jestem zmuszany do podania daty urodzenia (nie wiem kogo interesuje to ile mam lat) a nawet i nazwiska. Gadżety w stylu radio wiadomości czy skrzynka pocztowa nie są mi potrzebne. Przy starszej wersji takich problemów nie było - wszystko było proste przejrzyste i w tym była siła a teraz to potrafi mi wieszać system. Jak widać w każdej dziedzinie się kombinuje jak koń pod górę - z telefonu komórkowego robi się aparat fotograficzny komputer nośnik danych itp. Tutaj jest dokładnie tak samo. A przysłowie mówi że "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". Wniosek taki że stare programy były najlepsze no ale w przypadku gg jestem zmuszony używać tej wersji bo wielu ją ma i są większe numery których stare nie obsługuje i nie wiadomo kto pisze.

#9 rafalluz

rafalluz

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 13 lipiec 2012, 08:00

Jak dla mnie taka zasobożerność komunikatora internetowego jest iście niedorzeczna. Używam GG Lite, które zajmuje 2-3 MB na dysku i podobną ilość RAMu.

#10 bnq

bnq
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012, 19:49

czy oprócz hasła ktore jest systemowe w gg  mozna w gg11 ustawic dodatkowe, tj. hasło na okreslonym komputerze na którym sie korzysta z gg?
jeśli tak to prosze powiedzieć jak to zrobic...please, szukalem juz, kombinowałem, ale nie wyszło

#11 puchacz

puchacz
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013, 08:41

ludziska jak mozecie jak odpalic nowe gg raz zaskakuje za 1 razem a nieraz sie ku.........  i tyle jest mego bo musze go wylaczac za kazdym razem i potem problem
Dołączona grafika

#12 MILANS

MILANS

Stary wyjadacz

• Redakcja
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1360 postów

Napisano 15 kwiecień 2013, 09:16

zmień na program WTW :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych