Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
fallasdm

Gry podobne do DA:Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam gry podobnej do DA:Origins głównie chodzi mi o w miare dluga fabule gre z czlonkami druzyny i jako rpg. nic nie moglem znalezc poniewaz klade nacisk na gre druzynowa. Z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klasykę gatunku grałeś? Saga Baldur's Gate :)

Później NWN, ale to już nieco inny RPG (mimo, że teoretyczny następca BG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głownie mi chodzi o druzynowe bo wole takie dowodzenie a tamte gralem na prawde dobre. Ale dzieki za odp

Edytowane przez fallasdm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fallasdm

Mógłbyś zagrać w DA2, choć w porównaniu do DAO jest to gra uboga do potęgi. Możesz pograć IceWind Dale, Drakensang. Tyle przychodzi mi do głowy na tę chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na grze w drużynie i fabule to proponuje drugą znaną produkcje(niedługo trylogie) twórców DA czyli Mass Effect, choć uniwersum zupełnie inne...wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ME gralem i dobre DA2 oczywiscie tez(faktycznie nie tak jak DAO) najbardziej przypadlo mi icewind dale dziekuje redakcji.

Edytowane przez fallasdm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Drakensang ? wybita gra to nie jest ale całkiem przyjemnie się grało i podobna jest do DA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gralem w drakensang the dark eye i system walki wydawal sie jakby wolno kumajacy ale w the river of time nie gralem moze go ktos po krotce opisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołaczam się do kolegów wyżej i również polecam gierkę Drakensang, grafika troszkę inna niż w DA2 ale fabuła jest bardzo ciekawa i gra się drużyna, tylko z tego co pamiętam nie da się pauzować gry tak jak w DA2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pillars of eternity, Tyranny, Divinity orginal sin,Torment tides of Numenera...

Jezeli poszukujecie w/w gier oraz innych moge polecic wam strone

https://www.g2a.com/r/user-57bf16fbb6699

Znajdziecie tam gry stare i nowe na kazda platforme w mega promocjach 100% legalnie i szybko

Goraco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z dowodzeniem drużyną, to nie ma chyba lepszej gry niż Świątynia Pierwotnego Zła :) Rpg oparty na systemie DnD, turowy (a nie ta wstrętna aktywna pauza z Baldurów), bazujący na drużynie. Cudeńko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie opinię, że aktywna pauza z Baldura jest wstrętna ;) Tej gry proszę nie obrażać. A co do tematu to ostatnio grałem w Shadowrun Hongkong i mogę zdecydowanie polecić. Chociaż w odróżnieniu od DA Origins jest turowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie odrzuci cię starsza grafika i mechanika, to moim zdaniem śmiało spróbuj właśnie wspomnianego Baldura czy Icewind Dale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku zainwestowałby w jakiś dochodowy biznes. Na przykład kupiłbym nieruchomość, aby uzyskać stabilny dochód. W tych trudnych czasach dobrze jest mieć opcję zapasową, która będzie Cię karmić, jeśli coś się stanie. Oczywiście kupiłbym mieszkanie dla siebie, a lepiej - dobry dom dla całej rodziny. Chcę samochód, odkładam dzieci na szkolenie ... Skończę kilka kursów dla siebie. Generalnie planów jest wiele, piekło to za mało pieniędzy). Ale teraz uparcie zmierzam do tego, odkrywając dla siebie dochodową grę blackjack77poland.com , w której możesz zarobić tysiące miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...