Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
hollywood

Ciekawe tytuły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ulepszyłem trochę komputer i zastanawiam się w co można na nim pograć? Moja konfiguracja to P4 1800/768MB Ram/FX 5900 (podkręcony) + Mod 5950 Ultra 128mb 256 bit/Dysk twardy Segate 40 GB 7200 obr . Zna ktoś jakieś ciekawe tytuły? Najlepiej wyścigi w stylu GTR FIA Racing lub coś jak counter - strike czy Far Cry

 

Jeśli chodzi o kartę graficzną to pożyczyłem od kumpla Radeona 9800XT i w 3dMarku pobiała go bez problemu .

 

Mogę jeszcze ewentualnie dołożyć ramu tak do 1GB bo mam jeszcze jedno wolne gniazdo a 256 MB jest tanie jak barszcz

 

Acha jeszcze jedno . Ma ktoś może do sprzedania procesor P4 na szynie 400 MHZ najlepiej 2,4 albo 2,6 . Byłem w paru sklepach ale mają tylko celerony albo p4 na 533 i 800

Edytowane przez hollywood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P4? Oo... takie rzeczy to na allegro...

 

GTR Evolution

Seria WTC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie gry-online gtr evolution ma spore wymagania Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 4.7 GB HDD, Windows XP/Vista wiem że producenci czasami zawyżają ale czy to u mnie ruszy ?

 

A jeśli chodzi o P4 na 400 z jakimś mocnieszym zegarem to na allegro też ciężko

 

Procek zmieniłem na northwooda 2000 (wcześniej willamete 1800)

i dołożyłem 512 Ram

Edytowane przez hollywood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Wiedźmina, oczywiscie całą serie tes - choć ta to bardziej taki "ogólny" klimat przedstawi i z czystym sumieniem Kingdom Come :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki typ gier lubisz: ze swojej strony moge, jak sporo ludzi powyżej polecić całą serię gier o Wiedźminie jak i sportowe typu na przykład Fifa czy Pro Evolution Soccer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...