Skocz do zawartości


Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje (komentarze)


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bot PC Centre

Bot PC Centre

    Bot PC Centre

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 19 lipiec 2010, 12:30

Zapraszamy Was do komentowania publikacji, której skrót znajduje się poniżej. Zachęcamy też do dzielenia się Waszym zdaniem na inne tematy!

Serie wydawnicze – najciekawsze reedycje

W czasach, w których premierowe hity coraz częściej kosztują grubo ponad 100 zł, wielu z nas woli poczekać kilka miesięcy, by kupić daną grę w tańszej wersji – tym bardziej że rodzimi wydawcy nierzadko wyposażają teoretycznie ekonomiczniejsze edycje w elementy, które znajdują się w pierwszym wydaniu (a dla niektórych kolekcjonerów jest to nielicho ważne). Niższa cena i zawartość pudełka niewiele różniąca się od tego, co wylatuje z premierowego opakowania, to niejedyne powody, dla których warto śledzić, co nadwiślańscy dystrybutorzy zmieniają w swoich seriach wydawniczych. Czytaj więcej#2 juliadave

juliadave
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017, 15:00

Thanks for sharing this best stuff with us! Keep sharing! I am new in the blog writing.All types of blogs and posts are not helpful for the readers.Here the author is giving good thoughts professional writing services and suggestions to each and every reader through this article.Quality of the content is the main element of the blog. This is the way of writing and presenting.Waiting for again wonderful blogs or posts.

#3 jessicaalex

jessicaalex
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017, 15:03

I really enjoyed reading your article. I found this as an informative and interesting post, so i think it is very useful can someone do my assignment for me and knowledgeable. I would like to thank you for the effort you made in writing this article.

#4 jesi

jesi
  • Goście

Napisano 16 październik 2017, 09:44

Great post thanks for sharing best vpn for kodiDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych