Skocz do zawartości

Usługi w Windows 7 (komentarze)

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bot PC Centre

Bot PC Centre

Bot PC Centre

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 29 kwiecień 2010, 17:52

Zapraszamy Was do komentowania publikacji, której skrót znajduje się poniżej. Zachęcamy też do dzielenia się Waszym zdaniem na inne tematy!

Usługi w Windows 7

Nowy system firmy Microsoft zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie. Stanowi bowiem optymalne połączenie atrakcyjnego wyglądu oraz dużej wydajności. Gigant z Redmond przyzwyczaił nas jednak do tego, że oprogramowanie z rodziny Windows jest przeładowane modułami, które dla zwykłego użytkownika są zazwyczaj zbędne. O jakie funkcje chodzi? Do czego służą? Jak je wyłączyć i co z konsekwencjami? O tym, i wielu innych sprawach, przeczytacie w niniejszym artykule. Czytaj więcej

#2 Paweł

Paweł
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011, 22:01

Mam taki problem jeśli chodzi o Adaptacje jasności ekranu, ponieważ nie umiem jej wyłączyć. Korzystalem juz z pomocy windowsa ale nic mi to nie dalo poniewaz tam gdzie podaja gdzie to sie ma wyłączyć nie umiem tego znależć. Mój komputer to Lenovo ideapad Y560. Prawdopodobnie nie ma czujników dlatego tez ciagle mi gaśnie ekran. Prosze o szybka pomoc!Dołączona grafika Dołączona grafika

#3 ZUPA

ZUPA
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011, 21:42

Nie wiem czy rozwiązałeś już ten problem ale ..... u mnie w lenovo 3000 n200 jest tak kliknij start dalej panel sterowania dalej opcje zasilania dalej po lewej wybierz moment wyłączenia ekranu a dalej już będziesz wiedział.
Pozdrawiam

#4 Guciek

Guciek
  • Goście

Napisano 2 grudzień 2011, 22:13

Kolego ,, Paweł,, jeżeli systemowa konfiguracja nie pomoże  wejdz w ustawienia sterownika graficznego zintegrowanej grafiki i tam znajdziesz odpowiednią funkcję.

#5 sprytny_lisek

sprytny_lisek
  • Goście

Napisano 7 styczeń 2012, 21:20

swietny, szczegolowy poradnik.

#6 Tomek

Tomek
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012, 08:58

Witam. Problem szczegółowo opisałem na swoim blogu: http://ebloog.pl/wyl...ug-w-windows-7/ Pozdrawiam! :)

#7 Anapurna

Anapurna
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012, 10:50

Rewelacyjny poradnik!

#8 krissma71

krissma71
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013, 10:23

Gratuluję autorowi poradnika! Bardzo dobrze zrobiony i będę go polecał. Bardzo prosto można "odchudzić" system a przy tym bezpiecznie.

#9 srakamen

srakamen
  • Goście

Napisano 3 grudzień 2013, 18:11

świetny poradnik, bardzo ładnie opisany, lecz myśle że jeszcze kilka usług można tu dodać :) 5/5 majster pzdr :)

#10 PIxEL

PIxEL
  • Goście

Napisano 1 luty 2014, 22:56

dlaczego mi padla usluga windows audio? (brak mozliwosci uruchomienia jej - blad 1068)

#11 Cronics

Cronics
  • Goście

Napisano 5 maj 2014, 15:07

Bardzo słaby poradnik nic nie pomaga,bo nic ciekawego nie opisuje szczegółowo czyli bezurzyteczne wypierdki pismaka

#12 Jan

Jan
  • Goście

Napisano 9 listopad 2014, 10:15

Jest to bardzo dobry poradnik a do tego co mu się nie podoba: napisz lepszy to zobaczymy czy masz rację. Zamiast podziękować to narzekasz.

#13 Mariu

Mariu
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014, 16:54

Wyświetl postUżytkownik Cronics dnia 5 maj 2014, 15:07 napisał

Bardzo słaby poradnik nic nie pomaga,bo nic ciekawego nie opisuje szczegółowo czyli bezurzyteczne wypierdki pismaka
  Cronics_ Głąbie Jeden. Sam nic nie potrafisz ( ortografia) a porządny poradnik krytykujesz. Napisz lepszy gamoniu.

#14 Sylewster

Sylewster
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015, 22:27

Artykuł bardzo dobry! W właśnie zastosowałem ustawienia w Windows 8.1(niektórych usług nie było:). System działa jak ta lala!. Artykuł bardzo dobry pod względem merytorycznym jak i praktycznym(szybko można skonfigurować usługi). Jeśli ktoś chce elaboratu na temat usług niech zada odpowiednie pytanie wujkowi Google. Zwykły użytkownik raczej nie potrzebuje technicznego opisu(bo po co???), a zaawansowany raczej działa w/g procedur:), albo ma w głowie:).

#15 brazus

brazus
  • Goście

Napisano 18 maj 2016, 08:26

Niedawno ukończył z czołowych uczelni i muszę przyznać, że nigdy nie myślałem, dotyczące tego tematu, w ten sposób. Po prostu jestem bardzo zadowolony, że myślałeś udostępnić tę witrynę sieci web ze wszystkimi, jak ma na pewno pokazał mi oczy inny sposób myślenia. harga kawasaki ninja 650 baru , harga datsun go panca hatchback and harga suzuki address terbaru

#16 Laura

Laura
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016, 08:04

Bardzo dobrze zrobiony i będę go polecał. Bardzo prosto można "odchudzić" system a przy tym bezpiecznie.

#17 Gość

Gość
  • Goście

Napisano 2 wrzesień 2016, 00:31

192.168.1.1 192.168.1.1 192.168.1.1 192.168.1.1

#18 Guest

Guest
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016, 13:00

ELO MECHAAAAAAAAAAAAAAAAAAN CIECHAN POZDRAWIA

#19 Ciechan pedzio

Ciechan pedzio