Skocz do zawartości

Router i Internet z Orange

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tassiek

tassiek

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 343 postów

Napisano 25 listopad 2009, 18:27

Prawdopodobnie w czwartek podpiszę dwuletnią umowę z Orange na Internet 1Mb, chciałbym też wziąć od nich router Siemens Gigaset 504 AG. Prosiłbym o opinie o internecie od tego operatora jak i o routerze, poza tym czy to nie dziwne, że nie mogę znaleźć prawie żadnych informacji o tym urządzeniu. Te są ze strony Orange:

modem Siemens Gigaset504 AG
  • WiFi w standardzie 802.11 B/G
  • zabezbieczenie WPA/WPA2, WEP
  • zasilanie: Zewnętrzny zasilacz sieciowy
  • interfejsy:
    • ADSL
    • 4 porty Ethernet
Prosił bym również aby ktoś wytłumaczył mi tą krótką specyfikacje i to które parametry są najważniejsze.

PS. Dodam jeszcze, że mam zamiar podłączyć pod ten router 2 PC- ty i może kiedyś jeszcze laptop lub jeszcze jeden PC-et.

Użytkownik tassiek edytował ten post 25 listopad 2009, 18:32

#2 Nerio

Nerio

Legenda forum

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2055 postów
  • Miasto: Rybnik

Napisano 25 listopad 2009, 19:08

Orange ;) Pewnie i tak to będzie leciało po kablach TP SA :P

Co do routera - jeżeli to dostajesz nie spodziewaj się cudów - ot zwykłe pudełko z podstawową funkcjonalnością. Dla niewymagającego użytkownika starczy.

http://download.giga...7619_en_ARE.pdf - to chyba to

#3 tassiek

tassiek

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 343 postów

Napisano 25 listopad 2009, 20:10

Ja nawet jestem pewien, że na kablach TP. Tu http://www.orange.pl...912/4005977.pdf jest napisane, że router w "promocji" kosztuje 49 zł, a normalnie 249 zł więc może nie będzie tak źle. Chyba mało ludzi kupuje ten router bo koleś musi mi go ściągać. Rozszyfrowałem sobie skróty i nazwy z opisu urządzenia i teraz przynajmniej coś wiem, choć nadal i tak nie wiele.

#4 metan_90

metan_90

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2009, 11:09

odświeżam
Ten router wygląda na niezły, więc kłopotów sprawiać nie powinien jeśli nei chcesz go wykorzystywać do nie wiadomo czego.
Tak przy okazji: ktoś na forum ma internet z orange albo tp? Jak oceniacie? Ja się baczniej przyglądam ofercie neo + tv, ktoś to ma?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych