Skocz do zawartości

Kamera internetowa MS-Tech LV-310 (komentarze)

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bot PC Centre

Bot PC Centre

Bot PC Centre

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 7 maj 2009, 15:39

Zapraszamy Was do komentowania publikacji, której skrót znajduje się poniżej. Zachęcamy też do dzielenia się Waszym zdaniem na inne tematy!

Kamera internetowa MS-Tech LV-310

Rozwój Internetu jest zdumiewający. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu (w 1969 roku) była to - można powiedzieć - sieć łącząca zaledwie cztery komputery (znajdujące się na terenie Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Barbara, Instytutu Stanforda - Stanford Research Institute - oraz Uniwersytetu Stanowego Utah), dziś z Internetu możemy korzystać niemal w każdym zakątku naszego globu. Wraz z ekspansją Internetu, rośnie zainteresowanie usługami i produktami związanymi z korzystaniem z Sieci. Niemal każdy mieszkaniec krajów wysoko rozwiniętych posiada konto e-mail; firmy inwestują w sprzętowe firewalle; a w naszych domach coraz częściej rozbrzmiewa dźwięk, który sygnalizuje nam, że otrzymaliśmy nową wiadomość na Gadu-Gadu… Czytaj więcej

#2 Banutrs

Banutrs

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2017, 11:48

Ja sobie zamówiłem kamery szpiegowskie : http://xblitz.pl/kamery-szpiegowskie/  powiem ci że dobra sprawa taka kamera szpiegowska jest małych rozmiarów i możesz sobie ją ładnie ukryć a jakość jest taka sama jak z normalnej kamery.

#3 Rugert

Rugert

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 5 październik 2017, 10:48

Ja właśnie montuje sobie w domu zabezpieczenia typu kamery i czujniki. Takie Zabezpieczenia są potrzebne bo coraz więcej włamań jest i trzeba chronić swoje dobra. Warto sobie zabezpieczyć dom przed ewentualnym włamaniem. Kupuje : https://zabezpieczen...c-1_12_206.html żeby mieć dostęp do tych kamer nawet ze smartfona.

Użytkownik Rugert edytował ten post 5 październik 2017, 10:50

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych