Skocz do zawartości

Problem z instalacją systemu na RADEON HD 2600XT

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ---Edi---

---Edi---

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2008, 12:58

Witam,
poczytałem wszystkie posty zamieszczone na tym forum i powiązane z moim problemem ale niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. A mianowicie kupiłem nowy komputer i nie mogę na nim zainstalować systemu, gdyż podczas końcowego etapu instalacji wyłącza się monitor, tak jakby nie dostawał sygnału. Czasami wyłączy się tuż po załądowaniu systemu, a czasami wyłączy się chwilę później, że uda mi się zobaczyć pulpit.
Co to może byc i jak rozwiązać ten problem??
Konfiguracja sprzętowa to
płyta: Gigabyte GA-P35-DS3R
grafika ATI Radeon HD 2600XT 512MB DDR 3 PCI-E

Prosiłbym o porady i modele rozwiązań, bo chciałbym wreszcie zakończyć instalację systemu na tym kompie i móc go normalnie użytkować.
Za wszelkie porady z góry wielkie dzięki.

#2 sorek

sorek

Stary wyjadacz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów
  • Miasto: się biorą takie głupie pytania?

Napisano 12 kwiecień 2008, 13:13

Spróbuj przywrócić domyślne ustawienia BIOS'u oraz podaj model zasilacza. Możliwe, że to przez niego.

#3 ---Edi---

---Edi---

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 kwiecień 2008, 17:25

model zasilacza to Corsair 520W a dokładnie zasilacz Corsair CMPSU-520HXEU 520W ATX PFC
Niestety nic więcej nie pomogło i cały czas są te problemy

#4 sorek

sorek

Stary wyjadacz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów

Napisano 12 kwiecień 2008, 18:44

Możliwe że coś z płytą. Ile razy próbowałeś przeinstalowywać system?

#5 ---Edi---

---Edi---

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2008, 12:35

Przy 38 razie instalowania systemu darowałem sobie i odstawiłem kompa w kąt.

#6 sorek

sorek

Stary wyjadacz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów

Napisano 13 kwiecień 2008, 15:08

Wygląda mi to na uszkodzenie płyty głównej bądź lub/i procesora. Komputer masz na gwarancji? Albo poszczególne podzespoły? Spróbuj odesłać albo zadać pytanie do serwisu. Powinni Ci pomóc.

#7 ---Edi---

---Edi---

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2008, 17:19

CYTAT
Wygląda mi to na uszkodzenie płyty głównej bądź lub/i procesora. Komputer masz na gwarancji? Albo poszczególne podzespoły? Spróbuj odesłać albo zadać pytanie do serwisu. Powinni Ci pomóc.

Kolego ten komp jest u mnie 3 dni z czego podłączony do sieci energetycznej był max10godzin. Ale dzisiaj udało mi się zainstalować całkowicie system Windows Vista leczy na tym się skończyło i cały czas występuje problem z brakiem sygnału na monitor. Jedynie co mnie dziwi to to, że w momencie włączenia systemu w trybie awaryjnym wszystko działa i nie ma problemu z monitorem. Drugim problemem jest loteryjne włączanie i wyłączanie się myszki z klawiaturą tj raz przy odpalaniu systemu mysz i klawiatura działa a raz nie.
Czekam na kolejne wasze sugestie i podpowiedzi jak rozwiązać ten mój wstrętny i denerwujący mnie juz problem.

#8 sorek

sorek

Stary wyjadacz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów

Napisano 13 kwiecień 2008, 17:59

Odnieś do serwisu... Ciężko powiedzieć, naprawdę... Trzeba sprawdzić czy aby płyta główna lub procesor nie padł. Możliwe też że to pamięci. Pobierz MemTesta pod DOS'a i sprawdź jak idzie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych