Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
AndrzejSnk

Serial LOST

Rekomendowane odpowiedzi

Po oglądnięciu tego serialu sezon 1 i sezon 2 do 15 odcinka aż dziwie się że jego temat nie został na forum poruszony a więc postanowiłem założyć ten oto temat.

Po 15 odcinku sezonu 2 doszedłem do wniosku że ci others są naukowcami którzy badają zachowanie ludzi na bezludnej wyspie :lol: Ale tych teorii po drodze miałem wiele.

Mi się serial bardzo podoba a jak wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Faaaajny. Szczególnie retrospekcje :) .

 

Na razie obejrzałem 2 serię do tego odcinka, gdzie na końcu ten murzyn (co mu porwali syna, nie pamiętam jak się nazywał :P ) dotknął komputera a tu nagle jego syn się przez ten komputer odezwał ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja obejrzałem dokładnie tyle co andrzejsnk. Świetny serial, choć kijowo, że zawsze kończą odcinek w jakimś ciekawym momencie :).

 

EDIT : A ten murzyn, co mu syna porwali to w Matrixie Reaktywacji i Rewolucjach grał :). Taki mały offtop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To jest zbyt zagmatwane, by przewidywać co się wydarzy :). I to jest fajne w tym serialu - nie wiesz zupełnie co się będzie dziać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
To jest zbyt zagmatwane, by przewidywać co się wydarzy :). I to jest fajne w tym serialu - nie wiesz zupełnie co się będzie dziać dalej.

 

właśnie obejrzałem zwiastuny odcinków 16 i 17

zapowida się ciekawie :)

http://lost.az.pl/index.php/zapowiedz-2x16...e-truth/#more-9

http://chaotic.blox.pl/2006/03/Zwiastun-do...7-Lockdown.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wole nie oglądać spoilerów, wole być zaskoczony z każdego elementu serialu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

własnie skonczyłem ogladac odcinek 16 sezonu 2 jesli chcesz wiedziec co było w tym odcinku zjedz niżej jesli nie to wcisnij wstecz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestes pewnien to może cię niechcic do obejrzenia odcinku ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sam tego chciałes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A więc odcinek opowiada głównie o Sun rozwiązuje zagadkę tajemniczego nauczenia się prze nią englisha oraz dowiadujemy się że grupa rozbitków powiększy swoje szeregi

tymczasem Ana Lucia wyrusza wraz z Saidem i Charlim na poszukiwanie balonu w którym podobno przybył Henry. Tymczasem Jack zaprasza Henrego na śniadanie a ten im opowiada co by zrobił gdyby był othersem a mianowicie ze zastawił by na nich pułapkę a potem wymienił by siebie za trójkę poszukiwaczy i w tym momencie na ekranie ukazuje się wielki biały napis LOST na czarnym tle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

własnie obejrzałem 2x17 i 2x18 - lepiej pózno niż wcale ;)

a teraz uruchamiam 2x19 :)

 

w 2x17

pod koniec okazuje się kim naprawde jest Henry

 

odcinek 2x18 wszystko całkowicie pomieszał już sam nie wiem co myślec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostanio oglądałem ostani odcinek (połączone 2x24 i 2x25)...

Jak uważasz, że w 2x18 się pomieszało, to na końcu jest jeszcze gorzej :). Choć z tego robi się taka mała telenowela, bo 3 seria na horyzoncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

oglądnełem sobie 2x 19 ciekawe Majkel się znalazł

 

2 x 20 - ekhm Majkel kill everyone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

2 x 21 - czyżby opszuczona wypsa ? na której przeprowadzano eksperymenty

 

2 x 22- ,,kto to jest James Ford" , ekhm ten Majkel zdrajca

 

2 x 23 & 2 x 24 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W necie mozna znalezc sporo dodatkowych (oficjalnych) informacji: m.in: Czym jest wyspa i Dharma. :] Ale nie bede wam psuc zabawy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

heh.. a ja przerwę sielankę i powiem, że mi się serial nie podoba.. próbowałem się zmusić i oglądać pierwszy sezon... no nie da się.. po prostu nie da :P Wolę stary, dobry Ostry Dyżur :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no wiesz co jak możesz tak mówic :angry: mi się serial bardzo podoba, poprostu żyje od czwartku do czwartku kiedy to na TVP 1 leci 2 sezon. Jak się pojawił pierwszy sezon po raz pierwszy to nie oglądałem bo za bardzo go reklamowali a nie mam zaufania do TVP bo żadko jest coś ciekawego, ale przez przypadek oglądałem ostatni odcinek tego pierwszego sezonu i sie zaczęło. Jak zaczęli powtarzać pierwszy sezon w wakacje to ja zacząłem oglądać, strasznie wciąga. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
heh.. a ja przerwę sielankę i powiem, że mi się serial nie podoba.. próbowałem się zmusić i oglądać pierwszy sezon... no nie da się.. po prostu nie da :P Wolę stary, dobry Ostry Dyżur :P

 

każdy ogląda co mu się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj obejrzałam pierwszy odcinek 3 serii. Nic oczywiście się nie wyjaśniło. Ten serial jest tak specyficznie zrobiony że niby coś jest pokazane ale jednak nie. Bo jeżeli ktoś zapyta kim są The Others to nie można udzielić konkretnej odpowiedzi :).

Ostry Dyżur też jest fajny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hah.. Spongebob to jakby inna działka jest :P

@ MANIAK... nie stresuj się... to jest temat ogólny o serialu, nie tylko dla zagorzałych fanów,to też będąc krytycznie do niego nastawionym czułem się wręcz zmuszonym do zmącenia tej atmosfery zachwytu nad czymś co niekoniecznie dla wszystkich jest fajne.. sorry, jeśli uraziłem Twoje uczucia, czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...