Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pepe

Tani internet stacjonarny Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś działa lokalnie i może podesłać jakieś połączenia jakości i przyzwoitej ceny?

Łącze dzielone na 5 osób, ale użytek podstawowy. Bez niczego obciążającego.

Podpowiecie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszperał w Internecie w tej sprawie. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkam w Krakowie, ale sprawdź sobie, co ci pokaże PanWybiera.pl - porównywarka takich tematów. To jest fajne rozwiązanie, bo pokazuje wszystkie usługi jakie są dostępne dla twojej lokalizacji. Czyli bez netu, który można mieć tylko w konkretnej części Krakowa. Sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie pokazało mi żadnych kablówek ani tematów ze spółdzielni, ale wszystkich dużych już tak.

Mocne te różnice w stawkach, aż nawet trochę dziwne. Polsat czy Plus?

Bo przynajmniej pokazuje mi się, że te usługi najtańsze przy podobnej prędkości.

A jak z jakością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat, ale chyba najlepiej zapytaj... sąsiadów co mają i czy są zadowoleni.

PanWybierak pokazuje wyłącznie znane marki. W sumie to jeśli Polsat jest dostępny w waszej lokalizacji to wszystko powinno dobrze działać.

Ale luz - konsultujcie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto tę kwestię zostawić specjaliście z tego obszaru tematycznego? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej wybrałem Plus. Nie chciało mi się już kombinować.

2 osoby z tej samej okolicy twierdzą, że wszystko im dobrze działa.

A jeśli chodzi o PanWybierak to faktycznie mocne ułatwienie w temacie szukania usługi.

Ręcznie sprawdzałem tylko kilka ofert - dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość konsultuj się telefonicznie z PanWybierak. Bo z porównywarki masz suche dane, a telefonicznie powiedzą ci więcej konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii internetu stacjonarnego i nie tylko, polecam zerknąć na Euro.net właśnie to jest naszą specjalizacją i możemy pomoc, doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...