Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
soluffka

iPhone X - Warto?!

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie jest wart tej ceny ale wiadomo ludzie i tak kupią. Ja na chwile obecną zostane czy swojej poczciwej 6s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest absurdalnie wysoka i zdecydowanie nie warto, co prawda jakość jest na bardzo wysokim poziomie, ale jednak mimo wszystko można wybrać coś o zbliżonych parametrach i znacznie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość na wysokim poziomie, wiadomo trzeba zapłacić więcej niż u konkurencji na "Jabłko" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie też chyba myślę, że cena jest trochę zbyt wygórowana. Chyba jednak skłaniałabym się bardziej do jakiegoś modelu Samsunga Galaxy. To także są porządne telefony, w które warto inwestować. Do tego można dokupić do nich kilka przydatnych akcesoriów (np. https://premtel.pl/ ) jak etui, szkło hartowane czy chociażby folia ochronna. To jest podstawa, jeśli nie chcemy zbyt szybko mieć porysowanego lub zbitego wyświetlacza. A przy tak dobrych i kosztownych telefonach warto jednak o to zadbać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uważam że jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto aple się troszkę zatrzymał po śmierci Steva Jobsa iphone 4s był najlepszym.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam model jak najbardziej godny uwagi, natomiast co do praktycznych i cenowych aspektów- jest po prostu zdecydowanie za drogi i płacisz głównie za markę, można dostać podobny sprzęt i konfigurację taniej, zerknij chociażby na samsunga Galaxy S9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto. Tylko pamiętaj o tym, aby jak najszybciej kupić do niego etui, które ochroni go przed upadkami czy zarysowaniami. W końcu taki iPhone X to duży wydatek i szkoda go zniszczyć. Na stronie https://www.movear.pl/ widziałam bardzo ładne etui skórzane. Moim zdaniem prezentują się one bardzo elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odwiedziłem swój serwis iPhone 7 i zobaczyłem tę perełkę w gablocie. Przepiękny! Pan zapewniał, że to doskonały model, a specyfikacja to c u d o. W sumie, nie ma się co dziwić, Apple nigdy nie zawodzi! Ktoś miał go w łapkach i może powiedzieć coś więcej na temat użytkowości i walorów technicznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...