Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
alafawor

inwestowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w pierwszej kolejności trzeba brać pod uwagę ryzyko jakie niesie ze sobą dana inwestycja. I czy ewentualne zyski równoważą to ryzyko. Ja się sam zastanawiam w tym roku nad zainwestowaniem w złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Każda inwestycja niesie ze sobą pewne ryzyko utraty części pieniedzy. Najlepiej sprawdzają się chyba inwestycje w nieruchomości, zarówno kupno mieszkania jak i gruntu budowlanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja postanowilem zainwestować pieniądze w nieruchomość i kupiłem apartament w Rowach, który mam zamiar wynajmować i zarabiac na tym. uważam, że to super opcja na zarobek, ponieważ to bardzo oblegane miejsce i nie brakuje klientów. Mieszkanie kupiłem to http://apartamentyrowy.pl a są to naprawde ladne mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Rynek nieruchomości szczególnie pod wynajem jest bardzo kuszący dla inwestorów. Sama niedawno inwestowałam w Krakowie w mieszkanie pod wynajem, gdzie popyt z racji na dużą liczbę studentów jest ogromny. Jednak, żeby mieć pewność, że lokal spełni wymagania rynkowe skorzystałam z usłyg biura nieruchomości Abc dom, dzięki temu mieszkanie nie stoi puste, a ja na tym zarabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkie inwestycje, szczególnie te duże należy odpowiednio przemysleć. Ja na przykład zdecydowalem sie na zakup nieruchomości pod wynajem. Mialem sporo oszczędności, ktore chciałem ulokować. Udało mi się kupić fajny apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Ma dobrą lokalizację i wiem, że za jakis czas ta inwestycja się zwroci, a później zacznie na siebie zarabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A czy ten kantor bitcoin będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem? Szukam właśnie sprawdzonego miejsca, w którym można handlować kryptowalutami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Opłacalne jest z pewnością inwestowanie w metale szlachetne (złoto, czy srebro, ale i platyna) i obligacje (skarbowe, nie korporacyjne). Kilka innych pomysłów jest na http://www.viennalif...e/alternatywne/ Popularny jest też handel walutami i kryptowalutami, ale to już ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.08.2018 o 11:57, Ryzjer5 napisał:

A czy ten kantor bitcoin będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem? Szukam właśnie sprawdzonego miejsca, w którym można handlować kryptowalutami.

A może pewniej byłoby zarabiać na kupnie/sprzedaży walut realnie będących w obiegu?  Teraz są takie platformy internetowe jak np. Gieldawalut gdzie można dokonywać przewalutowań po samodzielnie ustalonym kursie. Oczywiście nie tylko po to żeby zarobić, na bieżące potrzeby związane z zakupem danej waluty też- w tym wypadku jest to po prostu korzystna alternatywa dla wymiany waluty w tradycyjnym kantorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszą inwestycją jest mieszkanie, które będzie na siebie zarabiać, bo będą tam mieszkać lokatorzy. Ziemia na siebie nie zarobi, żłoto czy srebro też nie, ale nieruchomości jak najbardziej. A jest w czym wybierać np. http://luxhome.pl buduje w miejscowościach pod Warszawą w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dodatkowe pieniądze to opcji jest całkiem sporo, inwestowanie jest jedną z nich. Również dodatkowa praca to nienajgorszy pomysł tak myślę, warto wziąć sobie to pod uwagę. Ja szukałam przez portal ogłoszeniowy https://rzeszow.geopraca.pl/oferty-pracy/podkarpackie/ pracy dla siebie w Rzeszowie. Poszło mi to całkiem sprawnie!

Edytowane przez Krisiti90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Prawdą jest, że trzeba pomnażać pieniądze poprzez inwestycje, lecz bywają gorsze dni. Taką sytuacją może być branie pożyczek i później popadanie w spiralę długów. Zdecydowanie szybko się z tym uporać i tu myślę, że nie najgorszym pomysłem będzie konsolidacja kredytów Gorzów . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...