Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tabasco

Osłabione włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że włosy zaczęły mi się przerzedzać na środku głowy, a zakola robią się trochę większe. Co mógłbym zastosować, żeby zatrzymać ten proces? Macie jakieś sprawdzone tabletki, wcierki, albo cokolwiek innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Może po prostu używasz złych kosmetyków ? Albo nie masz takich praktyk dobrych odnośnie dbania o swoje włosy. Dlatego dobrze będzie jeśli sobie wejdziesz na stronę http://www.perfektkosmetyka.pl/o-pielegnacj-wlosow/ i troszkę poczytasz, wtedy na pewno trochę ci się rozjaśni (i to nie kolor włosów hehe). Zawsze warto sobie trochę poczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj o tym, że to nie jest tylko kobiecy problem. Niedawno na stronie https://supple.pl/a/zadbany-mezczyzna udało mi się przeczytać o tym, jak bardzo męskie włosy i ich kondycja, są uzależnione od odpowiedniego doboru suplementów. Szkoda, że nie wiedziałem tego wcześniej, bo na pewno zwracałbym na to znacznie baczniejszą uwagę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A może lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

problemy z włosami to jest bardzo częsty objaw nieoboru żelaza w organizmie. Jesli się łamią, wypadają, rozdwajają się końcówki to koniecznie zakup dicofer i zacznij uzupełniać poziom tego ważnego pierwiastka!

Edytowane przez heniunka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

na słabe włosy najlepiej jest stosować olejki i leki wzmacniające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niekiedy dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po szampon na porost włosów. Często te najprostsze metody dają najlepsze efekty. Oczywiście trzeba też wiedzieć, na jaki szampon się zdecydować. Duży wybór takich kosmetyków znajdziesz między innymi w drogeriach sieci Hebe. W razie czego sprzedawczyni na miejscu doradzi ci konkretny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że plastry dermastic świetnie działają na oslabione włosy. Zapytaj o nie w aptece. Taki plaster przyklejasz codzienie na noc przez dwa miesiące, bo tyle trwa kuracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

hello,

jak macie mocno zniszczone, osłabione i suche włosy to skutecznie możecie je odbudować dzięki zabiegom keratynowym, chodzi mi o terapię keratynową Amazon Keratin (3 opcje- jabłkowa, czekoladowa i winogronowa) Winogronowa to najmocniejsza z keratyn nie tylko odżywia włosy, ale również sprawia, że są one proste przez mniej więcej pół roku. Po zabiegu włosy są jak nowe - miękkie, grube i lśniące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...