Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pepe

Czy polecacie programy afiliacyjne Awin?

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakich systemów afiliacyjnych korzystacie?

Miałem lata przerwy, strony zarabiały na innych tematach. Czy Awin jest godny uwagi?

Mają dobre programy? Wiadomo - interesuje mnie konwersja i jak najlepsze zyski.

Głównie tematyka finansowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sformułowane pytanie. Programów masz dziesiątki, również znanych marek, a to czy dany program wygeneruje zyski, jest zależne od ciebie, od twojej strony, jakości ruchu, dopasowania reklam. Sam Awin tych programów ma dużo, ale realne wyniki finansowe zależą już w pełni od ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś doświadczenie z programami finansowymi u nich?

Jeśli tak, to z którymi? Wiem, że optymalizacja i dopasowanie wszystkiego leży już po mojej stronie. Ale chodzi bardziej o ogólne, powiedzmy w pewnym charakterze globalne wyniki. Nikt mi nie poda wyników całego systemu, ale już chyba kilku userów może się pochwalić swoimi, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesują cię liczby dotyczące Zanoxa/Awina to po prostu wyślij zapytanie do nich. Przecież co mogą powiedzieć, to na pewno ci potwierdzą. Ale przecież przy opisach programów masz średnie wyniki, podane procenty. Zalogowałeś się w ogóle? Może od tego zacznij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzieli po 15 minutach ;-) Założyłem konto, zgłosiłem się do kilku programów i w najbliższych dniach zamierzam odpalić reklamy na swoich stronach. Zobaczymy na co to dokładnie się przełoży, ale moje nastawienie jest zdecydowanie pozytywne. Może te procenty przy konwersjach, klikalność, nie są jakieś kosmiczne, ale mimo wszystko zadowalające w stosunku do tego, co generuję aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od programu. Skutecznośc zależy od marki, atrakcyjności oferty. Wiadomo, że w finansówce najlepiej schodzą darmowe pożyczki. I tutaj jak na przykład na stronie masz promowanych kilka firm, to bywa i tak, że jeden klient z czasem skorzysta ze wszystkich. Tzn. ze wszystkich tych darmowych pożyczek, ale nie jednocześnie. Przy kampaniach masz różne kreacje reklamowe - musisz wszystkie testować, porównywać sobie wyniki. Wiadomo, że każdy program daje inne możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to wygląda - ale to zależy od tego, po jakim czasie lead jest zaliczany. Po userzy klikają we wszystkie pozycje, a do danej wracaja po dłuższym czasie i wtedy leadu nie zliczy. Zazwyczaj po 30-60 dniach zamówienie jest ważne, prawda? W sensie - lead zostanie zaliczony. SPotkaliście sie z dłużsyzmi okresami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bywają dłuższe, tylko nie mam za bardzo jak teraz sprawdzić. Przy turystycznych programach bywają kilkumiesięczne opóźnienia. Zresztą - coś takiego jest potrzebne, bo ludzie przecież np. nie decydują od razu o zakupie sprzętu, wartego kilka tysięcy, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...