Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Majszel_959

Karta Graficzn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Siadła mi karta graficzna w starym komputerze.

Model asusa 9600 GSO

Chciał bym ja zastąpić inna karta.

Komputer służy mamie tylko do przeglądania wiadomości.

Jaka karta mogę ja zamienić ?

Co polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, karta ta pasuje do komputerów w standardowej obudowie, jeśli posiadasz mniejszy format, trzeba by poszukać jakieś nisko profilowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w tej kwestii zapytał jakiegoś specjalistę... Lepszej metody na dowiedzenie się co i jak chyba nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The GTX 1080 Ti is exactly what the Titan X Pascal should have been. Thanks to its 11GB of GDDR5X VRAM, the 1080 Ti is wildly more capable than the GTX 1080 proper without costing an arm and a leg. Performance-wise, the GTX 1080 Ti can’t compete with dual-wielding 1080s, but it is cheaper and it does support a larger pool of games than two lesser cards with SLI. Aside from the mysterious absence of a DVI port, the GTX 1080 Ti is indistinguishable looks-wise from any of the other Pascal-series GPUs. Take a gander inside, however, and you’ll notice a sophisticated cooling system needed to keep all of your games running smoothly in resolutions up to 4K.

photo editor

Edytowane przez WalterBoyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamierzam kupić nową kartę graficzną i waham się miedzy radeonem a invida nie szukam karty do gier. Komputer będzie wykorzystywany głównie do pracy z grafiką ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto się w tym temacie rozeznać w Internecie. Bez wątpienia znajdzie się tam wiele sprawdzonych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie tematycznym. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...