Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kornel12

Jaki polecacie program do projektowania mebli ? /jak zacząć projektować meble ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki polecacie prosty program do nauki projektowania mebli w 3d?

 

najlepiej żeby to była wersja testowa tego programu na 30 dni lub jakiś darmowy program

 

ponieważ chciałbym zaprojektować biurko dla siebie i projektowaniem zajmowałbym się tylko hobbistycznie

 

 

najlepiej żeby to był prosty program który nie zniechęcił mnie do projektowania

 

 

z tego co wiem to najprostszym programem byłby solidworks ale nigdzie nie znalazłem jego wersji testowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Solidworks, a w zasadzie można użyć nawet darmowego Sketchup, jest w miarę prosty, ma dużą bazę mebli no ale oczywiście nie jest to program stricte meblowy smile.png Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie polecam program PRO100. Na tę chwilę wersja 5,45 oczywiście po Polsku. Program płatny, ale można zainstalować wersje testową i sobie sprawdzić :) Łatwe w obsłudze, na internecie są poradniki co i jak. Łatwo ogarnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się ile ten program kosztuje tak normalnie? nie w wersji testowej.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod ten temat. A poleci ktoś jakiś program do projektowania mebli ale on-line?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić też projektujemy.meble.pl też mają fajny onlineowy program. Nie zacina się i jest sporo opcji.

 

____________________________________________________________________________________________________________

Od wielu lat prowadzę wypożyczalnię aut w Dębicy.

Edytowane przez atedofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam coś zagranicznego, a mianowicie roomsketcher.com/interior-design/ Bardzo fajny i zaawansowany online'owy program smile.png Jest masa funkcji. jest dużo bardziej rozwinięty niż te Polskie.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ver­ba vo­lant, scrip­ta ma­nent. - tak uważa księgowa Jelenia Góra

Edytowane przez istaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie chyba najlepszym, a zarazem najtrudniejszym programem jest 3DMAX. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych programów do tworzenia grafiki komputerowej i jest to bardzo rozbudowany program który posiada naprawdę ogrom funkcji, księgowa Kalisz można skorzystać z różnych kursów które pozwalają oswoić się z programami do grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a poleci ktoś coś obecnie? Tylko, żeby to nie były programy online w przeglądarce. Zależy mi, żeby to był program rozbudowany. księgowa Wałbrzych

Edytowane przez Niklaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam od siebie program KD Max, łatwy w obsłudze, ma dużo funkcji smile.png

 

A jak ktoś ma chwilę to zapraszam: fryzjer Przemyśl

Edytowane przez yaryu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Solidworks, jest bardzo praty prosty w obsłudze, ma dużą bazę mebli no ale oczywiście nie jest to program stricte meblowy smile.png Pozdrawiam i polecam umowa kupna sprzedaży samochodu

Edytowane przez mesan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktoś jakiś program do projektowania mebli ale on-line? Może być nawet płatny.

 

 

________________________

Moja księgowość zawsze chętnie pomoże ci np. przy: umowa kupna sprzedaży samochodu

Edytowane przez ofate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam ci darmowy Sketchup, jest w miarę prosty, ma dużą bazę mebli. Niestety nie jest to typowy program pod meble. Ale myślę, że się nada.

 

 

_____________________

Kupujesz auto? Zadbaj o dobrą umowa kupna sprzedaży samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam i chwalę sobie Sketchup. Naprawdę łatwy w obsłudze i intuicyjny program.

 

____________________

"Sen z którego

nie mogła się wybudzić

miał ko­lor smutku "

księgowa Kraków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w tym temacie poszperać w Internecie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...