Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
tassiek

Router i Internet z Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie w czwartek podpiszę dwuletnią umowę z Orange na Internet 1Mb, chciałbym też wziąć od nich router Siemens Gigaset 504 AG. Prosiłbym o opinie o internecie od tego operatora jak i o routerze, poza tym czy to nie dziwne, że nie mogę znaleźć prawie żadnych informacji o tym urządzeniu. Te są ze strony Orange:

modem Siemens Gigaset504 AG

  • WiFi w standardzie 802.11 B/G
  • zabezbieczenie WPA/WPA2, WEP
  • zasilanie: Zewnętrzny zasilacz sieciowy
  • interfejsy:
    • ADSL
    • 4 porty Ethernet

Prosił bym również aby ktoś wytłumaczył mi tą krótką specyfikacje i to które parametry są najważniejsze.

 

PS. Dodam jeszcze, że mam zamiar podłączyć pod ten router 2 PC- ty i może kiedyś jeszcze laptop lub jeszcze jeden PC-et.

Edytowane przez tassiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange ;) Pewnie i tak to będzie leciało po kablach TP SA :P

 

Co do routera - jeżeli to dostajesz nie spodziewaj się cudów - ot zwykłe pudełko z podstawową funkcjonalnością. Dla niewymagającego użytkownika starczy.

 

http://download.gigaset.com/repository/1684/168414/A31008-N1216-A501-1X-7619_en_ARE.pdf - to chyba to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jestem pewien, że na kablach TP. Tu http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/3912/4005977.pdf jest napisane, że router w "promocji" kosztuje 49 zł, a normalnie 249 zł więc może nie będzie tak źle. Chyba mało ludzi kupuje ten router bo koleś musi mi go ściągać. Rozszyfrowałem sobie skróty i nazwy z opisu urządzenia i teraz przynajmniej coś wiem, choć nadal i tak nie wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam

Ten router wygląda na niezły, więc kłopotów sprawiać nie powinien jeśli nei chcesz go wykorzystywać do nie wiadomo czego.

Tak przy okazji: ktoś na forum ma internet z orange albo tp? Jak oceniacie? Ja się baczniej przyglądam ofercie neo + tv, ktoś to ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...